Seda Sayan Okan Bayülgen’e Sert Çıktı!

admin

Haberler

10 Ocak 2016

Seda Sayan Okan Bayülgen’e Sert Çıktı!

Dada programını sunan Okan Bayülgen, geçtiğimiz günlerde programında Seda Sayan’a ufak tefek göndermeler yaptı. Sivri dilli komedyen Okan Bayülgen, TV binasında kendisine özel kulis yaptırdığı söylenen Seda Sayan’a ‘Kulis işgalcisi’ demişti. Kanalda yer bırakmıyor diye sözlerine devam eden Okan Bayülgen, bu kez Seda Sayan’ın hedefi oldu.

Sürekli kendisi ile uğraştığını söyleyen Seda Sayan, kişisel Instagram hesabı üzerinden Okan Bayülgen’e göndermelerde bulundu. Okan Bayülgen’e sosyal medyadan cevap vermeyi tercih eden Seda Sayan, kendisine özel kulis yaptırdığını kabul etti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da işin içine katarak tuhaf bir gönderme yaptı.

Ak Saray’lı Gönderme Yaptı

Her hafta kendisine bir gönderme yaptığını ve bundan rahatsız olduğunu söyleyen Seda Sayan, ‘Cesur ol ve doğruları anlat. O kuliste fazla gözün kalmasın. Ben kanaldan gittiğim zaman yaptırdığım odaları zaten kullanırsın, giderken hiçbir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri yanımda götürmedim.’ şeklinde cevap verdi.

İzdivaç programı ile televizyonlarda karşımıza çıkan Seda Sayan, ‘Cumhurbaşkanımızın çok söz edilen Ak Sarayı, makamı devir ettikten sonra başka birine kalacak olan bir saraydır. Benim yaptırdığım kulisler de mutlaka benden başka birisine kalacaktır.’ dedi. Seda Sayan’ın bu ilginç açıklamaları ise sosyal medyada en fazla paylaşılan ve konuşulan konular arasındaki yerini almayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz