Seksenler 177. Bölümünde Neler Olacak?

admin

TRT 1

22 Ocak 2016

Seksenler 177. Bölümünde Neler Olacak?

Türkiye’nin 1980’li yıllarının ilk dönemlerinde geçen Seksenler dizisi klasik Türk ailesi üzerinden sosyal hayatın değişimi ve hayatımıza giren yenilikler ile ne gibi değişimler yaşadığımızı konu alıyor. Seksenler dizisinin merakla beklenen 177. bölümüne ait tanıtım fragmanı ise yayınlandı.

 Seksenler dizisinin 177. bölümünde mahalleden çocuk kaçırma olayı yaşanacak. Polislik görevini yaparken uzaklaştırma cezası alan Rıza ise taksicilik yapmaya devam etmektedir. Taksisini kullanırken tanımadığı bir kızın hayatını kurtaran Rıza, kötü adamlardan bu kızı koruyabilmek için kızı kendi evine davet eder.

Kızı evine davet eden Rıza’yı tespit eden kötü adamlar Rıza’nın yaşadığı mahalleyi ve Rıza’nın ailesini araştırmaya başlarlar. Araştırmalardan sonra Rıza’nın ufak kızı mahalleyi saran mafyalar tarafından kaçırılır ve mahallede büyük bir panik başlar. Fehmi ve ailesi Rukiye’nin tahlil sonuçlarını hala beklemektedir.

Tahlil sonuçlarını hasta bakıcı olan Hayati getirecektir. Fakat hasta yakınları Hayati ile tartışıp kavga çıkartınca hastane bir anda karışmaya başlar. Şahin ile Butik Ali ise Ahmet’in arabası ile giderken kaza yaparlar. Arabanın hasar görmesi üzerine Ahmet hasarı sigortanın karşılayabilmesi için harekete geçer. Ahmet bu sırada başına gelecek olan kötü sürprizlerden habersizdir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz