Kertenkele 50. Bölüm Fragmanında Kertenkele’ye Tehdit

22 Ocak 2016
Kertenkele 50. Bölüm Fragmanında Kertenkele’ye Tehdit

ATV ekranlarının heyecan dolu dizileri arasında yer alan Kertenkele dizisi son yayınlanan 49. bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarmıştı. Zehra’nın büyük bir tehlike içine girdiği son bölümden sonra yeni bölüm ile ilgili gelişmeler de ortaya çıktı.

50. bölümde Melis’in bayılttığı Kertenkele Zehra’ya yardım edebilmek için karakola gidemez. O geceye dair herhangi bir detayı da hatırlamayan Kertenkele, geceyi nezarethanede geçirmekte olan Zehra’ya karşı öfke doludur.

İkili arasındaki sorunları çözmeye başlarken, Melis kendi kafasında intikam planlarını hazırlamaya başlamıştır bile. Melis ikiliyi ayırabilmek için elindeki tüm kozları oynamaya hazırdır. Planları tutmadığı zaman ise intikam senaryolarını ortaya çıkartacaktır.

Diğer yandan Kertenkele ve Ünsal’ın Amerikalı bilim adamını artık kaçırmaları gerektir. Zehra da dedesini ikna edip Kertenkele’yi karanlık işlerden uzak tutmak için yeni planlar yapmaya başlar. Kertenkele’nin Zehra’yı bu konuda ikna etmek için verdiği çabalar ise karşılıksız kalacaktır.

Kertenkele artık sevdiği kadını tehlikelerden uzak tutmak için her şeyi yapmak üzeredir. Baron ile olan bütün ilişkisini tek seferde bitirecek hamleyi de yapar. Fakat Kertenkele’yi bekleyen ve bilmediği büyük bir tehdit ortada durmaktadır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz