Seren Serengil Aylar Önce Söylemiş! Neslihan Atagül’ü Aldattığı Söylenen Kadir Doğulu’nun İlk Vukuatı Değilmiş…

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

Seren Serengil Aylar Önce Söylemiş! Neslihan Atagül’ü Aldattığı Söylenen Kadir Doğulu’nun İlk Vukuatı Değilmiş…

Son yılların gözde çiftlerinden Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hakkında geçtiğimiz gece ortaya atılan bir iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü Instagram magazincilerinin paylaştığı görüntülere göre ünlü oyuncu Kadir Doğulu, gittiği bir mekanda fazla alkolünde etkisiyle birden fazla kadınla gereğinden fazla yakınlaşmış. E haliyle bu durum kameralara yakalanarak kısa sürede Instagram’da yayıldı.

İddiaların ardı arkası kesilmezken, Seren Serengil, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun ayrılacağını, Kadir Doğulu’nun eşini aldattığını aylar önce Söylemezsem Olmaz programında dile getirmişti. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Seren Serengil, Instagram’dan; “İşte bu yüzden beni seyrediyordunuz. Yanılmadım, çok isterdim, bu ilk değil” diyerek hem eski programı Söylemezsem Olmaz’a imalı bir mesaj gönderdi, hem de haklı çıktığının altını çizdi.

blank

Kadir Doğulu’nun “Fazla Yakın” Görüntüleri Sosyal Medyayı Çalkaladı!

7 yıldır evlilikleri devam eden Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, magazin camiasının parmakla gösterilen çiftleri arasında. Her daim birbirlerine olan aşklarını dile getirmekten çekinmeyen çiftimiz, en son geçtiğimiz yılın başında “O Ses Türkiye Yılbaşı” programında, Twitter’da viral olan bir tweeti kendi hayat öykülerine uyarlayarak anlatmış ve bu olay gün yüzüne çıkınca sosyal medyanın diline düşmüşlerdi. Çiftimizin dolu dizgin aşkı devam ederken, dün gece Instagram magazincilerinin paylaştığı görüntüler herkeste şok etkisi bıraktı.

Görüntüler ilk olarak ünlü Instagram fenomenlerinden @badessnews’ta paylaşıldı. Ardından da pek çok magazin hesabı aynı görüntüleri paylaşmaya devam etti. @badessnews, paylaşım yaparken; “Yalnız ikisi de farklı kadın. Gece boyunca mekanda farklı farklı kadınların yanına gidip zaten hoş olmayan tavırlarda bulunmuş. Sezer Çakır ve Aras Bulut sürekli engellemeye çalışmış ancak kimseyi de dinlememiş. 2. Fotoğraftaki kadınla el ele bi ara mekandan ayrılmak istemişler ama arkadaşları bir şekilde masaya geri döndürmüşler” diyerek Kadir Doğulu’nun iki farklı kadınla geceyi geçirdiğini iddia etti.

Neslihan Atagül ve Seren Serengil

Seren Serengil Aylar Önce Söylemiş!

Ortaya atılan ihanet iddialarının ardından Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu sessizliğini korumaya devam ederken, Söylemezsem Olmaz programının eski yorumcusu Seren Serengil, Instagram hesabından “haklı” çıktığını söyleyen bir story paylaştı. Güzel yorumcumuz, geçtiğimiz aylarda Kadir Doğulu’nun, Neslihan Atagül’ü aldattığını şu sözlerle iddia etmişti; “Kadir’in adının çıktığı kız bizim de arkadaşımız. Onunla konuştum. Neslihan, Kadir’in bu kızla birlikte olduğunu öğrenmiş ve büyük olaylar çıkmış. Kadir ve Serra aynı yapım şirketinde oldukları için bütün yaz bir aradalarmış. Neslihan film çektiği için yokmuş. Kadir şu an Serra ile asla görüşmüyormuş. Sanırım Neslihan yasaklamış. Dini nikah olmadığını ve arkadaş olarak her gün beraber olduklarını söyledi”

blank

İhanet görüntülerinin ayyuka çıkmasının ardından ise Seren Serengil, takipçisinin “haklıymışsın” mesajı üzerine, ekran görüntüsü paylaşarak “İşte bu yüzden beni seyrediyordunuz. Yanılmadım, çok isterdim, bu ilk değil” dedi ve Kadir Doğulu’nun ilk vukuatının bu olmadığını ima ederek, eski programı Söylemezsem Olmaz’a laf çarpmayı da unutmadı. Şimdilik Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’dan açıklama gelmiş değil, bakalım ilerleyen dönemlerde neler olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz