Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolde Olduğu Aile Dizisine Büyük Şok! Rakipleri Ezdi Geçti

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolde Olduğu Aile Dizisine Büyük Şok! Rakipleri Ezdi Geçti

Ünlü kadrosuyla Şampiyonlar Ligi’ni aratmayan Aile dizisinin yeni bölümü dün akşam ekranlara geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı Aile dizisi, dikkat çekici senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla yayınlandığı ilk günden beri reyting sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmıyor. Ancak dün akşam Üç Kız Kardeş ve Bu Dünyaya Sıgmazam dizilerinin gerisinde kalan Aile, reyting sıralamasında üçüncülüğe kadar geriledi! İki reyting kategorisinde zirveye oynayan ancak Total’e baktığımızda Üç Kız Kardeş ve Bu Dünyaya Sıgmazam’dan sonra üçüncü olan Aile dizisi acaba izleyici kaybetmeye mi başladı?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın Aile Dizisi Ortalığı Yakıp Yıktı!

Türkiye’nin en yakışıklı oyuncusu dendiği zaman akıllara gelen ilk isim elbette Kıvanç Tatlıtuğ oluyor. Mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan Kıvanç Tatlıtuğ, hem televizyonda hem dijital platformlarda arka arkaya dizi ve filmlerde rol alarak gözümüzü şenlendiriyor. Şimdilerde Aile dizisinde rol alarak televizyona hızlı bir dönüş yapan yakışıklı oyuncunun, yeni filmi “Boğa Boğa” da geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayımlandı. Yakışıklığının yanı sıra yeteneği sayesinde Türkiye’nin en iyi oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi gibi mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan Serenay Sarıkaya ile birlikte geçtiğimiz haftalarda “Aile” dizisinde başrol oynamaya başladı.

blank

İlk bölümden itibaren uyumlarıyla izleyicileri ekrana bağlayan ikilinin başrolde yer aldığı Aile dizisinin konusu da oldukça ilgi çekici. Aile dizisi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve aile kavramının tartışmalı yönlerini ele alıyor. Ayrıca dizinin 1999-2007 yılları arasında Amerika’da yayınlanan dünyaca ünlü The Sopranos’tan uyarlandığı biliniyor.

Reytinglerde Düşüş mü Var?

blank

Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nejat İşler, Nur Sürer ve Canan Ergüder gibi usta oyuncuların başrolünde olduğu Aile’nin yeni bölümü dün akşam ekrana geldi. AB ve ABC kategorilerinde rakiplerini ezip geçerek birinci sıraya yerleşen Aile, Total kategorisinde izleyici kaybetmiş gibi görünüyor. Total’de Üç Kız Kardeş ve Bu Dünyaya Sıgmazam sırasıyla birinci ve ikinciliği göğüsledi. Aile dizisi ise Üç Kız Kardeş ve Bu Dünyaya Sıgmazam dizilerinin arkasında kalarak üçüncü olabildi. Pek çok seyirci sosyal medyadan, Aile dizisinde işlenen konunun bölümler ilerledikle monotonlaştığını ve farklılığını kaybettiğini söylüyor. Bakalım Aile, önümüzdeki haftalarda reytinglerde tüm kategorilerde zirveye oynayabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz