Sinem Kobal’dan İlk Rolleri Hakkında Şok İtiraf! Hayranı Olduğum Tek Ünlü…

Aleyna

Haberler

1 Kasım 2020

Sinem Kobal’dan İlk Rolleri Hakkında Şok İtiraf! Hayranı Olduğum Tek Ünlü…

Geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu ile olan mutlu evliliğinden dünyaya bir kız çocuk getiren Sinem Kobal, uzun süredir istediği anne olma duygusunu sonunda tattı. Kızları Lalin ile yeni taşındıkları evde inzivaya çekilen Sinem Kobal, şimdilerde anne olmanın tadını doyasıya çıkarıyor gibi görünüyor.

13 yaşından beri dizilerde rol alan güzel oyuncu, sanata çok küçük yaşında bale eğitimi ile başlamış. Sonrasında girdiği Dormen Tiyatrosu seçimlerini kazanarak oyunculuk hayatına adım attığını ifade ediyor. Sinem Kobal, o günleri anlatırken: “Karşımda Haldun Dormen ve Kenan Işık gibi usta isimler vardı. Elime bir senaryo verip ezberlememi istediler. Heyecandan yerimde duramayarak tüm senaryoyu ezberledim ve üç audition’u da geçtim. İşte, o andan itibaren tüm hayatım değişti.” ifadelerini kullanıyor.

İlk olarak Gülben Ergen, Kenan Işık ve Haldun Dormen’in başrollerini üstlendiği “Dadı” dizisinde rol alan Sinem Kobal, o günlerde canlandırdığı karakter nedeniyle özellikle çocukların gönlünde taht kurmuştu. Ünlü oyuncu, o sıralar hayatının sürekli set ve okul arasında geçtiğini fakat çalışkan bir kız olduğu için üstesinden kolayca geldiğini söylüyor.

blank

“İlk Dizilerimdeki Tecrübesizliğimi İzlemek Beni Geliştiriyor”

Dadı dizisinden sonra Lise Defteri, Küçük Sırlar, Selena ve Okul filmi gibi birçok yapımda rol alan Sinem Kobal eski dizileri hakkında; “Eskiden yaptığım işlere denk gelip izlemek beni o yıllara götürüyor. Ne kadar tecrübesiz ve heyecanlı olduğumu görüyorum. Aslında kendimi çok seven biri değilim fakat nasıl geliştiğimi fark etmek bana özgüven veriyor.” ifadelerini kullanıyor.

sinem kobal okul filmi
blank

“Hayranı Olduğum Tek Bir Ünlü Var”

blank

Küçüklüğünden beri Kate Moss hayranı olduğunu belirten Sinem Kobal, stilinde de ondan esintiler barındırdığını itiraf ediyor. Kate Moss’tan ilham aldığını, sade ve şık olmasını çok beğendiğini ve kendi tarzını da olabildiğince gösterişsiz tutmaya çalıştığını söylüyor.

Sinem Kobal, uzun yıllar boyunca gençlik ve çocuk dizilerinde rol alarak belirli bir yaştaki izleyici kitlesine hitap etmiş ve milyonlarca minik hayrana sahip olmuştu. Önceden de anne olma fikrinin içini kıpır kıpır ettiğini belirten Kobal, minik kızı büyürken yanında bulunmak istediğini söylüyor. En son 2017 yılında kamera karşısına geçen oyuncuyu, sanıyoruz uzun bir süre daha ekranlarda göremeyeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz