Siyah İnci 18. Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Perşembe

admin

Star TV

31 Ocak 2018

Siyah İnci 18. Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Perşembe

Siyah İnci büyük gelişmelerin yaşanacağı yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Siyah İnci 18. Bölüm fragmanında Irmak uyanıyor. Hastanede odasında Irmak’ın yanında olan Kenan onun kendine gelmesine çok seviniyor. Irmak ise ‘beni senin sevgin iyileştirdi” diyerek Kenan’a olan aşk dolu özlemini dile getiriyor. Irmağın iyileşmesi haberini alan Vural soluğu hastanede alınca Hazal ile karşılaşıyor. Hazal ile konuşurken Vural’ın hala ona karısıymış gibi davranması Hazal’ı sinirlendiriyor. Diğer yandan iyileşen Irmak evliliği ile ilgili bazı düşüncelerini Kenan ile paylaşıyor. Kenan’a çocuk sahibi olmak ve sıcak bir yuvada evliliğini devam ettirmek istediğini belirtiyor.

Kenan ise Irmağın bu isteği karşısında kafası çok karışıyor. Hazal ise annesiyle konuşurken aşkında ölse bile Kenan’ın mutluluğuna engel olacak bir şey yapmayacağını söylüyor. Vural hem Irmağın hem de Hazal’ın Kenan’a olan aşkından dolayı kıskançlık krizlerine giriyor. Vural ” Hayatımdaki tüm kadınlar balıkçıyı seviyor” diye isyan ederek, daha fazla Kenan’a yenilmeyeceğini söylüyor. Kenan’ın takip etmeye başlayan Vural bir kadınla buluştuğunu gördüğü Kenan’ın fotoğrafını çekerek Irmağa gönderiyor.

Sinan ve Defne arasında ise ipler kopuyor. Sinan iyice uzaklaştığı karısına ; onunla evlenmenin bir hata olduğunu söyleyince Defne çok üzülüyor. Ebru’nun Sinan’a karşı oyunlarını öğrenen Defne soluğu şirkette alıyor. Kocamdan uzak dur diyerek Ebruya saldıran Defne’yi şirkettekiler zor sakinleştiriyor.

Siyah İnci 18. Bölüm 1 Şubat Perşembe akşamı 20:00 itibarıyla Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz