Söylemezsem Olmaz Yorumcusu Seren Serengil Instagram’da Aşka Geldi, Tohma’yı Yere Göğe Sığdıramadı!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2022

Söylemezsem Olmaz Yorumcusu Seren Serengil Instagram’da Aşka Geldi, Tohma’yı Yere Göğe Sığdıramadı!

Söylemezsem Olmaz’ın sevilen yorumcusu Seren Serengil, bugün 20 yıllık dostunu kaybetti. Acısını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen güzel yorumcu cenazeden fotoğraflar ve videolar paylaşırken, birlikte yaşadığı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’yı da yere göğe sığdıramadı. Sevgilisine methiyeler düzdü.

Instagram’da Aşk Yaşadılar!

Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, Instagram’ı aktif kullanan kişiler arasında yer alıyor. Kendisine gelen bir yoruma cevap veren Mustafa Rahman Tohma, Seren Serengil hakkında söylediği sözlerle herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Takipçilerden biri; “Asıl bence sen çok büyük merhamet duyuyorsun Seren’e. Asıl sen Seren’i tabii ki diğer kadınlara duyduğun aşk gibi değil sen onu başka şefkat ile seviyosun ama Seren sana karşı öyle lanse ediyor sen asıl elini sallasan ellisi ama merhabetin büyük belli” yorumunı yaptı.

Mustafa Rahman Tohma ise verdiği yanıtla Seren Serengil’e olan sevgisini bir kez daha tüm dünyaya haykırdı; “Ben Seren’e hep çok hayrandım, uzaktan takip ederdim. Tanıyınca aşık oldum, merhamet kişinin kendisinde var olan bir özelliktir sizde olmayanı başkasına duyamazsınız ama dünyanın en iyi adamı da olsanız aşık olmadığınız ve sevmediğiniz bir kadınla merhamet ettiğiniz için birlikte olamazsınız. Kadınları bilmem ama inanın erkeğin doğasında yoktur bu. Ben sevdiğim kadına duyulması gereken tüm duyguları besliyorum bu doğru ama bana bütün bunları hissettiren ona hissettiğim sevgidir. Çok güzel bir kadın çok da güzel bir kalp taşıyor. Elimi sallasam ellisinin topunda olmayacak özelliklere sahip inanın”

blank

Bu aşk çağrısına sessiz kalmayan Seren Serengil ise kendi Instagram hesabından bu yorumu paylaşarak; “Çünkü o adam gibi adam. Hayat kısa kıymet bilmek lazım” diyerek sevgilisinin aşkına karşılık verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz