Eliz ve Burak’a Kardeş mi Geliyor? Alişan ve Buse Varol Üçüncü Çocuk Hakkında Canlı Yayında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Eliz ve Burak’a Kardeş mi Geliyor? Alişan ve Buse Varol Üçüncü Çocuk Hakkında Canlı Yayında İlk Kez Konuştu!

Tektaş ailesi magazin gündemini belirlemeye devam ediyor! Evlilikleri ve çocuklarıyla her daim magazin gündeminin ilgisini çekmeyi başaran Buse Varol ve Alişan hakkında sık sık ayrılık haberleri ortaya atılıyor. Çiftimiz haklarında çıkan bu haberleri yalanlamaktan sıkılsa da magazinciler ikili hakkında ayrılık haberi yapmaktan geri durmuyor. Bugün ise Beyaz TV’nin sevilen magazin programlarından Söylemezsem Olmaz’a telefon ile bağlanan Alişan, hem ayrılık haberlerini yalanladı hem de eşi Buse Varol ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Programın kaotik yorumcularının “Üçüncü çocuk geliyor mu?” sorusunu da yanıtlamayı ihmal etmedi ünlü şarkıcı.

Söylemezsem Olmaz’a Bağlandı!

Bildiğiniz gibi önceki günlerde Instagram’da takipçilerinin sorularını yanıtlayan Buse Varol’a “Kocadan zengin olmak nasıl bir his?” sorusu yöneltilmişti. Güzel oyuncu; “Alişan’dan önce de sonra da hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum, şimdi de (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise). Ancak Alişan’la beraber hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginlik bu. Bir de bu hayat insana ne öğretiyor biliyor musunuz; kalbini temiz tutarsan hayat sana cömert davranıyor zaten. Dilerim ki Allah kalbinize sevgi versin” yanıtını vererek magazin gündemine oturdu.

blank

Üçüncü Çocuk Açıklaması!

Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Alişan, Buse Varol’la aralarında herhangi bir parasal sorunun konu olmadığını, evlilik sözleşmesi yapmadıklarını söyleyerek eşine destek çıkmayı ihmal etmedi. Program boyunca genellikle Arto ve Bircan Bali, Alişan’ı konuşturmamış olsa da ünlü şarkıcıdan üçüncü çocuk için yanıt alabildik. Buse Varol’un üçüncü çocuğu çok istediğini ancak kendisinin şimdilik bu olaya sıcak bakmadığını söyleyen Alişan’ı köşeye sıkıştırmaya çalışanlardan biri de Arto’ydu.

Buse Varol’un rol gereği bir başkasıyla öpüşüp öpüşmesine sıcak bakıp bakmadığını soran Arto, Alişan’ın yanıtına oldukça şaşırdı. Alişan, Buse Varol’la bu yüzden evlendiğini söyleyerek; rol gereği de olsa kimseyle öpüşmesini istemediğini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz