Söz 35. Bölüm Fragmanı – 26 Şubat Pazartesi

admin

Star TV

24 Şubat 2018

Söz 35. Bölüm Fragmanı – 26 Şubat Pazartesi

Söz dizisinden nefes kesen bir bölüm fragmanı  daha yayınlandı.

Söz dizisinin ekranlara gelen 35. Bölüm fragmanında teröristlerin kaçırdığı Nazlı çok kötü durumdadır. Erdem Yarbay kızı için çıktığı operasyonda sayılı saatleri var gibi görünüyor. Çünkü teröristler Nazlı’ya zarar vermeye çalışıyor. Nazlı yapmamaları yönünde yalvar yakar ağlasa da, teröristler dilediklerini yapıyor. Erdem Yarbay ise kızının çığlıklarını duyduğuna ölümü göze alarak yardımda koşuyor.

Keşanlı sırtladığı Çaylağı hastaneye yetiştirmeye çalışıyor. Ekibin diğer üyeleri Çaylağı bulduklarında durumu çok kötü görünüyor. Bunun üzerin hemen hastaneye yetiştirilen Çaylak ameliyata alınıyor. Çaylak Feyzullah’ın annesi ve sevdiği kadın Su’ya haber gönderiyorlar. Bunun üzerine ikisi de soluğu hastanede alıyor. Feyzullah’ın durumunun kritik oluşu herkesi korkutuyor. Su bu duruma en çok üzülenlerden biridir. Su ” Feyzullah’a bir şey olursa yaşamamam” dediğinde kaynanası onu teselli etmeye çalışıyor. Oğluna bir şey olmayacağını olsa da ” vatan sağolsun” deyip kabul etmeleri gerektiğini söylüyor.

Erdem Yarbay kızının çığlıklarını duyar duymaz terörist dolu eve baskın yaparak kızını kurtarmaya çalışıyor. Ateş de sevdiği kadının kaçırıldığı haberini alınca soluğu operasyonun yapıldığı evde alıyor. Sonunda Nazlı kurtarılıyor ve hastaneye kaldırılıyor. Çolak ise fikir ayrılığı yaşadığı başka bir yasa dışı örgüt tarafından rehin alınıyor. Çolak’ın silahlarla mekanını basan bu teröristler ilk başta başarılı olamıyor. Fakat Çolak’ı tek başına bulduklarında önce bir posta dövüyor. Daha sonra ise silahlarını çekerek Çolak’ı indirmeye karar veriyorlar.

Söz 35. Bölümüyle 26 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz