Söz 82. Bölüm Ön İzlemesi Yayımlandı! Tim Bu Zorlu Görevin Üstesinden Gelebilecek mi?

admin

Star TV

7 Mayıs 2019

Söz 82. Bölüm Ön İzlemesi Yayımlandı! Tim Bu Zorlu Görevin Üstesinden Gelebilecek mi?

Türkiye tarihini ve gündemini anlatan, merakla takip edilen ve tüm ülkede severek izlenen Söz dizisinin 82. bölüm ön izlemesi yayımlandı. Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden olan Söz dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Sarı komutan olarak bilenen Yavuz TİM’in başına geçecek mi? İşte Söz 82. bölüm ön izleme detayları…

Senaryosu ülkemizin başarılı senaristlerinden olan Ethem Özışık tarafından yazılan Söz dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Başladığı günden beri ülke gündemi ile alakalı konuları elen alan bu yüzden de tüm Türkiye’de severek izlenen dizi Söz dizisinin 82.bölüm ön izlemesi yayımlandı. Dizide Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya gibi ünlü oyuncular yer yapıyor. Bir sonraki bölümü merakla beklenen dizinin 82.bölümü de yine aksiyon dolu sahnelere yer verecek. 

Söz Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Olacak? 

Ülkemizdeki severek izlenen ve merakla takip edilen Söz dizisinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Tıms & B Productions Yapım’ın başarılı yapımlarından olan Söz dizisi pazartesi günleri Star TV’de yayımlanıyor. Dizi başladığı günden beri hareketli ve aksiyonlu sahneleri, sağlam oyuncu kadrosu gibi unsurlarla zirvelerdeki dizilerden bir tanesi oldu. 

Söz dizisinin yeni bölümünde kahraman askerler yine tehlike ile karşı karşıya kalıyor. Düşman gardını indirmeden tekrar harekete geçiyor. TİM’deki kahraman askerler için çok zor günler başlıyor. Erdem komutan için de hareket geçme vakti geliyor ve komutan ipleri artık eline alıyor. Kopuk ise kendisini canlı bomba olarak hazırlıyor. Dragan’la karşı karşıya gelen Derya için çok anlar yaşanıyor. TİM ise bu karışıklıkta tehlikeyi alt etmeye çalışıyor. TİM’in bu görevinde onlara onurlu, cesur ve kahraman bir komutan eşlik ediyor. 

Yavuz Komutan ön izlemede onlara ilk günden beri beraber olduklarını hatırlatıyor. Bu yola birlikte çıktıklarını, yola yine beraber devam edecekleri için gururlu olduğunu söylüyor. Yavuz Komutan Söz dizisinin 82. Bölüm ön izlemesinde ‘Her Türk evladı gibi kalbimiz hep bu vatan için attı, atıyor ve atmaya da hep devam edecek.’ Sözünü vurguluyor. Ayrıca ‘Nasıl ki bazı alçaklar bu güzel ülkenin altını oymak için hiç durmadan çalışıyorsa, biz de son nefesimize kadar bu güzel vatan için mücadele etmeye devam edeceğiz. Zor günümüzde hepimize kol kanat geren, her derdimize ortak olan, bize hem babalık, hem abilik, hem silah arkadaşlığı yapan Erdem komutanımız o alçakların elinde. Bir Türk subayı o kansızların elinde. Bizler özel kuvvet askerleri olarak bir Türk subayına hakaret edilmesine asla göz yumamayız.’ Diyor. ‘Gerekirse ölürüz. Ama önceliğimiz yaşatmak. Erdem komutanımızı sağ salim getirmeye söz veriyor musunuz?’ diye de ekliyor. TİM askerleri bu konuşma sonrasında çok duygulanıyor ve ‘Söz, komutanım!’ şeklinde cevap veriyorlar. 

Söz Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Söz dizisinin 81. Bölümünde TİM ve Yavuz komutan İstanbul’un tehlikeye girmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Zamana karşı giriştikleri bu amansız mücadelede TİM şehrin içinde yer alan diğer saldırgan kişilerin peşinden gidiyor. Yavuz komutana ise Turan yardım ediyor. Bu sayede eş zamanlı şekilde terör saldırılarını planlayan çeteye ulaşıyor ve onların tepesine çöküyorlar. Dost ise Linda’ya İstanbul için yıkım planı talimatı veriyor. Linda İstanbul’un farklı yerlerinde bulunan saldırganları büyük planları için devreye sokuyor. Bu şekilde büyük patlamalar meydana geliyor. Henüz saldırganların oluşturduğu karmaşa hallolmadan bu sefer başka patlamalar ortaya çıkıyor. Nazlı ise babası Erden’den uzun süre haber alamıyor. Bunun sonucunda TİM de olayın içine dahil oluyor ve Erdem’in Dost tarafından kaçırıldığı açığa çıkıyor. TİM ekimi komutanlarını kurtarmak için planlar yapmaya başlıyorlar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz