Söz Dizisi 81. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Büyük Tehlike Yaklaşıyor!

admin

Star TV

3 Mayıs 2019

Söz Dizisi 81. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Büyük Tehlike Yaklaşıyor!

Ülkemizin merakla takip edilen ve tüm Türkiye’de severek izlenen Söz dizisinin 81. bölüm fragmanı yayımlandı. Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Söz dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Hedefin önünde bulunan Albay Erdem’i neler bekliyor? Derya Dragan ile yüzleşiyor. Tim’in yeni görevinde komutanları kim olacak? İşte Söz 81. bölüm fragmanı detayları…

Senaryosunu başarılı senarist Ethem Özışık’ın kaleme aldığı Söz dizisinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yapıyor. Tüm Türkiye’de severek izlenen Söz dizisinin 81. bölüm fragmanı yayımlandı. Dizi, Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya gibi ünlü oyunculara ev sahipliği yapıyor. Bir sonraki bölümü merakla bekleyen izleyiciler için yeni bölümün yine çok hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Yeni bölümde yükselen tempo yürekleri ağızlara getirecek. 

Söz Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Ülkemizdeki severek izlenen ve merakla takip edilen dizinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Tıms & B Productions Yapım’ın Star TV’deki dizilerinden bir tanesi de Söz. Dizi başladığı günden beri hareketli ve aksiyonlu sahneleri, sağlam oyuncu kadrosu gibi unsurlarla reyting sıralamalarında zirvede yer alan dizilerden bir tanesi oldu. 

Söz dizisinin yeni bölümünde Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı anları anlatılacak. Ülkenin her yerinden özel yeteneklere sahip olan 12 asker, Özel Kuvvet Askeri olarak görevlendirilecek. Bu askerlerin amaçları Türkiye’nin başına dert açmaya çalışan yeni ve tehlikeli terör örgütünün liderini bulmak ve onu yok etmek olacak. Örgüt tamamen yok olmadan bu işin peşini bırakmayacaklarına söz veren askerler için bu artık bir namus meselesi haline gelecek. 

Vatanlarının cennet olduğunu söyleyen 12 kahraman asker izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak. 12 kahraman asker birbirlerinin hem kardeşi hem de siperleri olacaklar. Bu vatan uğruna aşklarını kalplerine gömecekler. Yanlarında kalan kimler varsa onlara umut olacak. Söz dizisinin yeni bölümünde Üsteğmen Yavuz yine komutanlığını gösterecek ve hep birlikte zorlu şartlar altında, gece gündüz demeden vatan uğruna kahramanca düşmanla savaşacaklar. 

Söz Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Söz dizisinin 80. Bölümünde Üsteğmen Yavuz düşmanı olduğu Dragan’ı yakaladı. Yavuz Dragan’a ne kadar sinirlense de yine de onu öldürmedi ve adalete teslim etti. Daha sonra Dragan’ı sorguya çeken Yavuz Dragan’ın kendinden emin hali yüzünden zor anlar yaşadı. Linda’dan alınan bilgilerden örgüt liderinin peşine düştü. Yavuz 80.bölümde Kopuk ile beraber liderin izini sürdü. Tim ve Üsteğmen Yavuz’un zamana karşı yarıştığı bölümde İstanbul’da çok büyük bir patlama meydana geldi. Bu patlama ve katliam El Muğdar’ın serbest bırakılması için yapılmıştı. Sadık sorguya alındı ve sorguda zor anlarla mücadele etti. Sadık Dragan serbest bırakılmazsa çok daha kötü olayların yaşanacağını, olayların yalnızca bu patlamalarla sınırlı kalmayacağını söyledi. Tüm bu tehditleri göz ardı eden Üsteğmen Yavuz ve Eylem Sadık’tan önemli şeyler öğrendi. Bilgiler sonucunda Üsteğmen Yavuz hiç vakit kaybetmeden harekete geçti ve Tim de İstanbul’da yaşanabilecek diğer patlamalara engel olmak için çalışmalara başladı. Tim İstanbul merkezdeki meydanlarda canlı bomba olabilecek kişilerin peşine düştü. Bu esnada Üsteğmen Yavuz ise, bu patlamaların ve hain saldırıların arkasında kimin olduğunu bulmak için çalışmalara başladı. Eylem’in tehlike altında olduğunu öğrenen Tim hemen harekete geçti. Önlerine kim geldiyse etkisiz hale sokmaya çalıştı. Tim nihayet Eylem’in yanına gittiğinde onu kafasına silah dayanmış şekilde buldular. 

Bölüm heyecanla devam ederken Üsteğmen Yavuz ve birlikte hareket ettiği Kopuk Linda’dan çok önemli bilgiler öğrendi. Bu bilgiler doğrultusunda terör devletinin planlarının ve hain katliamlarının arkasında kim olduğunu araştırmaya başladılar. Sonunda ikisi de amacını ulaştı ve esas büyük patronu bulabilecekleri bir adres öğrendiler. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz