Taner Ölmez ve Sinem Ünsal’lı Mucize Doktor’da Bir Veda Daha: Ezo İçin Hikaye Burada Sona Erdi

Aleyna

FOX

19 Mart 2021

Taner Ölmez ve Sinem Ünsal’lı Mucize Doktor’da Bir Veda Daha: Ezo İçin Hikaye Burada Sona Erdi

Yakın dönemde bir efsane olarak hafızalarda yer edinen Leyla ile Mecnun dizisinde ilk Leyla’yı canlandıran ve olaylı bir şekilde diziden ayrıldıktan sonra bir süre setlerden uzak kalan Ezgi Asaroğlu, 2021’i Mucize Doktor ile karşılamıştı. Dizide Ezgi Asaroğlu ile yollar ayrıldı.

Ünlü oyuncu Ezgi Asaroğlu, birkaç sene önce Fox TV’de O Hayat Benim isimli dizide yer almıştı. Canlandırdığı Bahar karakteri ile akıllara yazılan oyuncu, bu diziden sonra da uzun süre ekrana uzak kaldı.

2017’de final yapan dizinin ardından 3 yıl kadar setlerden uzakta kalan oyuncu, yeniden Fox TV ekranına bu sefer Mucize Doktor dizisi ile giriş yaptı. Ezo karakterine hayat veren oyuncu, hikayede önemli bir yere sahip ve sergilediği performans ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Ezo’nun farklı kişiliğini çok iyi yansıtan oyuncu, birçok hayranına rol yapmadığını o karakteri yaşadığını hissettiren bir performans ortaya koydu. Mucize Doktor dizisinin 54. bölümünde yine duygusal sahnelerde çok başarılı işler yapan oyuncu, Ezo’nun içinde yaşadığı sıkıntıları izleyicilere de yansıtmayı başardı.

Fakat Ezgi Asaroğlu diziye de veda etti. Ezo karakteri artık yapımda olmayacak. Ünlü oyuncunun rolü çok uzun sürmedi ama hayranları için akılda kalan bir performans ortaya koydu.

Oyuncunun 13 bölümlük olan sözleşmesi sona erdi ve yenilenmedi… Reha Özcan’dan sonra bir ünlü isim daha yapımdan ayrılmış oldu.

Oyuncu sosyal medya hesabından da herkese teşekkür ederek veda etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz