Maraşlı Nefes Nefese! Kafama Sıkacaktın Ama Kızıma Dokunmayacaktın: Maraşlı 11. Bölüm Fragmanı Geldi

Aleyna

ATV

19 Mart 2021

Maraşlı Nefes Nefese! Kafama Sıkacaktın Ama Kızıma Dokunmayacaktın: Maraşlı 11. Bölüm Fragmanı Geldi

ATV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Maraşlı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı dizide bu hafta neler olacak?

Mahur ve Maraşlı

burak deniz alina boz maraşlı

Geçtiğimiz hafta Aziz kalp krizi geçirdiği için hastaneye kaldırılmıştı. Aziz’in durumu iyileşirken bu esnada Necati, Mahur ve Maraşlı’nın aralarında bir şeyler olduğunu hisseder. Bunun üzerine Mahur Maraşlı’nın kendisinden uzak durduğunu, hiç adım atmadığını ve buna çok üzüldüğünü anlatır. Necati ise Mahur’u bu konuda cesaretlendirir.   

Nevzat İçin!

Maraşlı - Burak Deniz

Diğer yandan hastanenin önüne gelen Savaş İlhan’la polise ihbar etme olayını konuşur. Savaş elinde çok işe yarayacak fotoğrafların olduğunu söyler. Fotoğrafları alan İlhan içinse artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu arada Savaş depodaki mallara karşılık olarak Nevzat’ı alıkoyar. Sami ise bu konuda Maraşlı ile pazarlık yapar. Ama Maraşlı için Nevzat’ın hayatı her şeyden daha önemlidir.

Mahur ve Maraşlıya Pusu

Her ne kadar Mahur Maraşlı’yı işten çıkarmak istese de Maraşlı ona tehlikenin hala geçmediğini söyler. Tam da bu esnada Sami’nin adamları Maraşlı ve Mahur’a pusu kurarlar. Mahur yaralanır ve çok kan kaybeder. Maraşlı ise Mahur’u kurtarabilmek için Sami ile bir pazarlık yapar. Mahur’un kurtulup kurtulmayacağını da yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca bu bölümde Necati Maraşlı’nın evini taratır. Öyle görünüyor ki, 11. bölüm Maraşlı için intikam dolu bir bölüm olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz