Tarkan Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım Türküsünü Seslendirdi! İşte O Video…

Tvyayinakisi.com

26 Ekim 2020

Tarkan Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım Türküsünü Seslendirdi! İşte O Video…

Tarkan… O bizim megastarımız. Hem duruşu hem kariyeri ile yıllardır kalplerimizi eriten başarılı sanatçı her hareketiyle saygımızı kazanmaya devam ediyor.

Tarkan’ın Türk müziği ustalarına yıllardır her platformda gereken saygıyı gösterdiğine defalarca şahit olduk. Sanatçı hem projelerinde hem de organizasyonlarında türkülerimize, musikilerimize yer vermekten hiç geri durmadı.

Neler yapmadı ki? Müzeyyen Senar ile düet yapma ayrıcalığı yaşadı…

2016 yılında Ahde Vefa albümünü çıkardı. Dönülmez Akşamın Ufkundayız, Enginde Yavaş Yavaş, Nasıl Geçti Habersiz, Sevmekten Kim Usanır gibi efsaneleşmiş eserleri bir de onun sesiyle dinledik.

Ustalara Saygı

Dün büyük usta Aşık Veysel Şatıroğlu’nun doğum gününüydü. Yani 25 Ekim… 21 Mart 1973’te hayatını kaybeden Aşık Veysel’in eserleri 2020 yılına geldiğimiz bu günlerde bile yaşatılmaya devam ediyor. Usta sanatçının ölümsüz eserlerini unutmak ne mümkün! Kara Toprak, Dostlar Beni Hatırlasın, Güzelliğin On Para Etmez, Uzun İnce Bir Yoldayım ve daha niceleri.

Megastar Tarkan 25 Ekim tarihini unutmadı ve sosyal medya hesabından usta sanatçının Uzun İnce Bir Yoldayım türküsünü seslendirdi. Büyük beğeni toplayan paylaşım ile sizleri baş başa bırakıyoruz… Hep böyle kal Tarkan!

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bugün sevgili Aşık Veysel’in doğum günü.Sevgi ve saygıyla anıyorum kendisini ❤️

Tarkan (@tarkan)’in paylaştığı bir gönderi ()

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz