TLC logo

TLC Yayın Akışı

Yorumlar
 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

Popüler TV Yayın Akışları

Sırada hangi kanal var? Listedeki kanallardan birini seçerek en güncel TV rehberi olan tvyayinakisi.com'un tüm yayın akışı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tümünü Gör

Nur 9 Ocak 2021

Birşey sormak ıstiyorum siz tekrar bandınımi unuttunuz değiştirmeye yeminle aynı şeyleri izlemekten bıktım

ÖNDER GURUL 22 Ocak 2021

Dr.Sandra Lee programı sıkça yayınlansın

CNBC-e 19 Şubat 2021

CNBC-e kanalı geri gelsin

Salih 23 Şubat 2021

Yaa nasıl bi yayın yönetmeniniz var Allah aşkına yaa ?? En güzel programları gece 01 ve 04 arasına yaymış,
Kabada cinayet
People araştırıyor
Tam paçayı kurtarıyoruz
Bu programları saat 20:00 ila 00:00 arasına koysanıza izleyelim, en mükemmel programlar bunlar, biz uyurken siz yayınlıyorsunuz, çevremde herkes bunları izliyoruz, herkes bu konuda şikayetçi lütfen istediğimiz saatlere getirin bu programları

CNBCE HAYRANI 23 Şubat 2021

CNBC-E KANALINI GERİ İSTİYORUZ ÖZLEDİM VALLAHİ

CNBC E TV 17 Mart 2021

ŞU SAÇMA TLC’Yİ KAPATIN YERİNE CNBCE KANALINI GETİRİN

ERCAN 26 Mart 2021

En çok izlenen programlar 1 ile 4 arasında. Vee insanlar uyuyor.
Siz neden bunu yapıyorsunuz.

Berker 28 Mart 2021

Cnbc e kanalı istiyoruz tlc’yi kapatın

Çiler 20 Nisan 2021

Temizlik bağımlılarını daha fazla görmek istiyoruz lütfen

Jabhnko 20 Nisan 2021

Ya hep ev belgeselleri sıkıldık ya kuruluş osmanı koyun bari bi değişiklik olur akşam saatlerine de boks maçı yayınlayın

KES SESİNİ JABHNKO 1 Mayıs 2021

Ya Jabhnko sus yeter her yere yazıyorsun yeter artık burayada yazma kes sesini!

Hilal Gümüşsu 6 Mayıs 2021

Eskiden ihanet programı vardı ölmenin 1000 yolu vardı harika Bi kanaldı ama şimdi hep aynı şeyler acilen geri gelsin eski yayınlar

Emre ŞEN 8 Mayıs 2021

Cnbce kanalı olsun tekrar tlc kapansın

CNBC-e 27 Mart 2022

CNBC-e istiyoruz

Yorum Yaz

TLC Yayın Akışı Hakkında Bilgiler

TLC, Discovery Communications bünyesinde yer alan bir televizyon kanalı olarak kuruldu. Açılımı The Learning Channel olan TLC kanalı, ABD (Amerika Birleşik Devletleri)’ye ait uydu kanalı olarak yayın hayatına başladı. Amerika’da 100 milyonu aşkın haneye ulaşan TLC , uluslararası pazarda da 190 ülkede 303 milyon haneye ulaşarak sektördeki liderliğini ilan etmiş oldu. Bugün Avrupa’daki birçok ülkede de ücretli ve ücretsiz yayın yapan TLC, sektörün önde gelen yaşam ve eğlence temalı kanallarından biri olarak kabul ediliyor.

Türkiye’de TLC kanalının yayın hayatına başlaması ise 2015 yılına dayanıyor. Discovery Communications, Doğuş Yayın Grubu ile yaptığı anlaşma neticesinde CNBC- e kanalını satın alarak TLC’nin Türkiye’de de yayına gireceğini duyurdu. Böylece CNBC- e kanalının yerini alan ve televizyon dünyasının en iyi eğlence ve yaşam kanalı olarak ünlenen TLC ile Türkiye de tanışmış oldu. Discovery kanalı olan TLC; Discovery Channel, Discovery Science ve Animal Planet gibi kanallardan sonra Doğuş Yayın Grubu aracılığıyla Türkiye pazarında yerini alan dördüncü kanal olarak biliniyor. Ayrıca TLC, Discovery tarafından Türkiye’de şifresiz olarak yayın yapmaya başlayan ilk kanal olma özelliğine de sahip.

TLC yayın akışı içerisinde yer alan kurgu içerikler kadar gerçek yaşamlara dokunan kaliteli içerikle de uluslararası arenada olduğu gibi Türkiye’de de televizyon dünyasında oldukça kısa bir zaman içerisinde sivrildi. 2019 başlarında HD yayın kalitesini Türkiye izleyicilerini buluşturan TLC, izleyicilerin televizyon deneyimlerini daha keyifli hale getiren bu atılımıyla da sektördeki iddiasını bir kez daha gözler önüne serdi. Kanalda; belgesel, dizi, ev-dekorasyon, sağlık, macera, mutfak, sihir, yaşam, suç- araştırma ve sıra dışı hayatlar gibi birçok kategoride yapım yer alıyor.

TLC haftalık yayın akışı içerisinde dünyaca ünlü diziler yer alıyor. Geçmiş sezonları bile beğeniyle takip edilen bu ses getiren yapımları, ilk sezonlarından başlayarak yayımlayan ve HD kalitesiyle takipçilerinin beğenisine sunan TLC, oldukça iddialı yapımları ekrana taşıyor Stephen Amell’in baş rolünde oynadığı Arrow; şehrini kurtarmak için dönen Oliver Quenn’in heyecan dolu macerasını ekranlara taşırken televizyon tarihinin en uzun yapımı olarak rekor kırmış bir bilim kurgu başyapıtı olan Doktor Who da TLC dizileri arasında yerini almış durumda. Sir Arthur Conan Doyle’un polisiye türünün başyapıtı olarak sayılan eserlerinden uyarlanan Sherlock isimli mini dizide Watson ve Sherlock’ un nefes kesen maceraları, TLC aracılığıyla takip edilebilir. Öte yandan 1 Erkek 1 Kadın isimli dizi de TLC ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Ev ve dekorasyon kategorisinde de birçok seçeneği izleyicileri için bir araya getiren TLC programları arasında oldukça büyük bir ilgiyle takip edilen yapımlar bulunuyor. TLC, Emlak Avcıları, Emlak Savaşları gibi programlarla doğru ev seçmenin inceliklerini öğrenirken Hayalimdeki Ev, Rüya Gibi Evler ve Büyük Değişim gibi dekorasyon odaklı programlarla da iç ve dış mekan tasarımları ile ilgili bilgi sahibi olmayı mümkün kılıyor. Ayrıca kanalda beğenilen TLC programları arasında obeziteyi konu alan Ağır Yaşamlar ve Ağır Ailem; çocuk bakımı konulu Beklenen Bebek; psikolojik takıntıları ve baş etme yollarını anlatan Çöp Evler ve Temizlik Bağımlıları gibi güncel yaşamla ilgili birçok program da yer alıyor.

TLC’ de bu akşam neler var diye merak ediyorsanız tvyayinakisi.com aracılığıyla kanalın günlük ve haftalık yayın akışı ile ilgili bilgilerine ulaşabilirsiniz. HD kalitede ve uluslararası alanda iddiasını kanıtlamış TLC kanalında yayımlanan unutulmaz dizileri ve kült programları ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tvyayinakisi.com aracılığıyla takip edebilir; kanalla ilgili yorumlarınızı ve memnuniyetinizi gösteren puanlarınızı da aynı adrese ulaştırabilirsiniz. Favori dizi ve programlarınızla ilgili güncel haber, fragman ve yeni sezon duyuruları gibi tüm detaylara da sitedeki mercek bölümünde yer alan içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku