Ünlü Model Chrissy Teigen Bebeğini Kaybettiği Anların Fotoğrafını Paylaştı: “Sonsuza Kadar Hatırlamak İstiyorum”

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2020

Ünlü Model Chrissy Teigen Bebeğini Kaybettiği Anların Fotoğrafını Paylaştı: “Sonsuza Kadar Hatırlamak İstiyorum”

Ünlü model Chrissy Teigen yoğun bir kanamanın ardından düşük yaptı ve dört aylık bebeğini kaybetti. Bu anları sosyal medyadan paylaşan Teigen’ın davranışı olay yarattı.

Chrissy Teigen

Ünlü model Chrissy Teigen, şarkıcı ve oyuncu John Legend’la mutlu bir evlilik sürdürüyor. Çiftin 4 yaşında Luna adında bir kızları ve 2 yaşında Miles adında bir oğulları var. Ünlü çift, üçüncü bebeklerini heyecanla beklerken acı bir haberle sarsıldı.

Henüz 4 Aylıktı!

Chrissy Teigen ve John Legend

Chrissy Teigen ve John Legend üçüncü çocuklarını heyecanla bekliyordu. Ancak ünlü modelin sağlık sorunları baş gösterdi. Chrissy Teigen, doğum öncesi yaşadığı komplikasyonları ve hastanede geçirdiği günleri de sosyal medyadan paylaştı. Bu paylaşımlarda “Bebek ve ben çok iyiyiz” diyen ünlü model, ne yazık ki bebeğini kaybetti. Çiftin “Jack” adını verdikleri çocukları henüz dört aylıktı.

Paylaşımı Olay Oldu!

Yoğun bir kanamanın ardından bebeğini düşüren Chrissy Teigen, üzüntü dolu anlarını sosyal medyadan paylaşınca olan oldu!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack – I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

chrissy teigen (@chrissyteigen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bebeğinin ölümünün şokunu anlattığı uzun bir yazıyla beraber bu fotoğrafları paylaşan Teigen’a, teselli yorumları yağdı. Kim Kardashian, Hailey Bieber, The Rock, Paris Hilton, Jesse Tyler, Selma Blair ve Cara Delevigne gibi ünlü isimlerden gelen yorumlar on binlerce beğeni aldı. Fotoğraf toplamda 11 milyon beğeni aldı.

“Ne gerek vardı?”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

I didn’t know how to come back to real life so I wrote this piece for Medium with hopes that I can somehow move on but as soon as I posted it, tears flew out because it felt so….final. I don’t want to ever not remember jack. . . Thank you to everyone who has been so kind. Thank you to the incredible doctors who tried so hard to make our third life a reality. Thank you to my friends and family and our entire household for taking care of me through all the adult diaper changes, bed rest and random hugs. Thank you John for being my best friend and love of my life. A lot of people think of the woman in times like this but I will never forget that john also suffered through these past months, while doing everything he could to take care of me. I am surrounded, in a human therapy blanket of love. I am grateful and healing and feel so incredibly lucky to witness such love.

chrissy teigen (@chrissyteigen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ancak fotoğraflar teselli yorumlarından da çok “İnsan o anda nasıl bunu düşünebilir?” ya da “Neden bunları sosyal medyaya koydunuz?” eleştirileri aldı. Sosyal medyada çıkan “şov” ve “etik” tartışmalarının ardından Chrissy Teigen, konuyla ilgili bir de yazı yazdı!

“Onu rüzgarda görebilirsiniz”

Chrissy Teigen ve çocukları

Chrissy Teigen, bebeğini hayatta tutabilmek için uzun süre uğraşmasına rağmen başına gelen korkunç olayın kalbinde bir “delik” açtığını söyledi. Ancak o delik bir boşluk olarak kalmamış, “oğluna duyduğu sevgiyle” dolmuş. Teigen, “Kaybettiğimiz oğlumuz Jack her zaman sevilecek. Çocuklarıma onu bir ağaçta, kelebekte ya da rüzgarda görebileceklerini anlattım” dedi.

Eleştirileri Hiç Umursamıyor!

Chrissy Teigen

Tartışma yaratan fotoğraflar için de “Bu anı hep hatırlamak istiyordum. Tıpkı evlendiğimiz gün birbirimize verdiğimiz öpücük ve çocuklarımızın doğumundaki mutluluk göz yaşlarımız gibi” diyor. Teigen, eşinin tedirgin olsa da ısrarı üzerine fotoğrafları çektiğini belirtiyor.

Eleştirilere yanıtı ise net. “Fotoğraflardan nefret etmenizi ya da sizin böyle bir şey çekmeyeceğinizi zerre kadar umursamıyorum” diyen model, “Bu benim seçimim” diyor. Teigen, “Bunu daha önce yaşayanlar ya da bu duyguyu merak edenler için çektim. Bu fotoğraflar eleştirenlere değil sadece bunu görmeye ihtiyacı olanlara” diyerek son noktayı koyuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz