Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’nun Unutmak İstediği Klip: “O görüntülerden utanıyorum!”

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2020

Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’nun Unutmak İstediği Klip: “O görüntülerden utanıyorum!”

Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Birkan Sokullu’nun yıllar önceki görüntüleri ortaya çıktı. Ünlü oyuncuyu ilk hangi klipte gördüğünüze inanamayacaksınız!

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu bu sezon Masumlar Apartmanı’nda oynadığı Han karakteriyle kariyerinin zirvesine çıktı. 2015’te yayınlanan Hayat Şarkısı sayesinde yıldızı parlayan Sokullu, o diziden beri art arda çok başarılı projelerde yer aldı ve popülerleşti. Ancak Birkan Sokullu her zaman bu kadar aranan ve beğenilen bir oyuncu değildi!

“O görüntülerden utanıyorum”

blank

Birkan Sokullu, profesyonel basketbol oyunculuğunu bırakıp oyunculuğa yönelince pek çok ufak rolde oynadı. 2008’de oynadığı Küçük Kadınlar ve Elif dizileriyle sektöre giriş yapan Sokullu’nun ilk projesi aslında bu diziler değil!

Birkan Sokullu ve Tuğba Ekinci

Meğer Birkan Sokullu, Tuğba Ekinci’nin Kutu Kutu şarkısının klibinde oynamış. Klipte yarı çıplak şekilde Tuğba Ekinci’yle pozlar veren Birkan Sokullu, yıllar sonra muhabirlere bu görüntülerden duyduğu utancı anlattı.

İşte o klip;

“Çocuk” Birkan Sokullu!

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu’nun dizilere geçişi ise bahsettiğimiz gibi 2008 yılında Küçük Kadınlar ve Elif dizileriyle oldu. Bu fotoğraflarda Birkan Sokullu henüz 23 yaşında!

Birkan Sokullu

Küçük Sırlar Hayatını Değiştirdi!

Sinem Kobal, Merve Boluğur, Birkan Sokullu

2010’da çekilen Küçük Sırlar dizisinin kaderini değiştirdiği isimlerden biri de Demir’i canlandıran Birkan Sokullu’ydu. Bu dizi Merve Boluğur, Burak Özçivit ve Kadir Doğulu’nun kariyerleri için de bir dönüm noktası oldu.

Şehzade Birkan!

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu, 2013’te dönemin en merakla beklenen dizisi Fatih’te başrollerden birini kaptı. O yıllarda etrafta bol miktarda olan şehzade rollerinden biri de Sokullu’ya kısmet oldu ama dizi çok kısa sürdü.

Bu Kez Kötü Karakter!

Birkan Sokullu

2014’te Birkan Sokullu’yu yine sezonun en iddialı dizisinde izledik. Kurt Seyit ve Şura’nın “kötü karakteri” Petro’yu canlandıran Sokullu, bu dizideki performansıyla herkesin aklına kazındı.

İşte Büyük Çıkışı!

Birkan Sokullu

2015’teki Hayat Şarkısı, Birkan Sokullu’yu jönler ligine taşıyan dizi oldu.

İlk Vampir Dizimiz Hayırlı Olsun!

Birkan Sokullu

Hayat Şarkısı’ndan sonra hem televizyona hem dijitale iş yapmaya başlayan oyuncu, ilk vampir dizimiz Yaşamayanlar’ın da başrollerinden.

Netflix’le Gelen Uluslararası Ün!

Birkan Sokullu

Oyuncunun bir sonraki dijital işi ise ona uluslararası ün getiren Rise of Empires: Ottoman’dı.

Ekranların Tartışmasız Yıldızı!

Birkan Sokullu

Masumlar Apartmanı’yla oyunculuğunu herkese ispat eden Birkan Sokullu, bu sezonun en çok konuşulan yıldızlarından. Öğrenciyken kliplerde oynayarak geçinmeye çalışan o genç, şimdi bambaşka biri oldu!

Benzer Haberler

Yok 30 Ekim 2020

Adam haklı ben de utandım

Yorum Yaz