Ünlü Oyuncu Ufuk Özkan, Siroza Yakalandığı İddiası İçin İlk Kez Konuştu! Karaciğeri mi İflas Etti?

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2023

Ünlü Oyuncu Ufuk Özkan, Siroza Yakalandığı İddiası İçin İlk Kez Konuştu! Karaciğeri mi İflas Etti?

Türkiye sevilen komedi oyuncularından olan 48 yaşındaki Ufuk Özkan, bir süredir karaciğeri nedeniyle sağlık sorunları yaşıyor. Geçtiğimiz sene eşinden ayrılan oyuncunun sağlık sorunları ilerleyince karaciğer yetmezliği nedeniyle organ nakli başvurusu yaptığı öğrenildi.Ufuk Özkan bir süredir sağlık sorunları nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor. Verdiği kilolarla dikkat çeken başarılı oyuncu yanlış bir diyet uyguladığını, bu nedenle de bağışıklık sisteminin çöktüğünü açıklamıştı. 17 yıllık eşi Nazan Güneş’ten geçen yıl boşanan 48 yaşındaki oyuncu hakkında siroza yakalandığı söylentisi de sosyal medyada ortaya atılmıştı.

Sağlık sorunlarına rağmen iş hayatını hiç aksatmayan, peş peşe dizi ve filmlerde rol alan Ufuk Özkan, son olarak Ersoy Güler‘in yazıp yönettiği “Sağ Salim 3: Ölü Ya da Diri” filminin kadrosuna dahil olmuştu. Ancak ünlü oyuncunun ilerleyen sağlık sorunları nedeniyle karaciğer yetmezliği için organ nakli için başvurduğu öğrenildi. Bu durum ünlü oyuncunun sevenleri tarafından oldukça üzüntüyle karşılandı. Pek çok takipçisi Instagram ve diğer sosyal medya platformlarından kendisine mesaj ya da yorum göndererek destek oldu.

Ufuk Özkan’dan İlk Açıklama Geldi!

Sosyal medyaya yansıyan sağlık sorunlarından sonra Ufuk Özkan, Instagram hesabından bir açıklama yaptı; “Bugün sağlığım hakkında çıkan haberler ile ilgili sizlere bi açıklama yapmak istiyorum.Bir süredir karaciğerim ile ilgili problemler yaşıyorum.Organ nakli gerekliliği ihtimaline karşı da tabiiki uzman doktorlar tarafından durumum gözlem altında kontrollerim düzenli olarak yapılıyor. Gelişebilecek süreçler ile ilgili önceden görüşmeler yapılıyor.. Sevenlerimden endişe dolu mesajlar aldım ve çok üzüldüm. Hayat bizleri hastalıklarla beraber yaşamayı öğrenmek zorunda bırakıyor. Ama yaşadığım bu süreçlerin hiçbir zaman işimi etkilemesine izin vermedim. Bugünden sonra da Allah’ın izniyle böyle bi niyetim yok en kısa zamanda yeni dizi ve filmlerle huzurunuza çıkacağım. Tüm sevgi dolu dua dolu mesajlarınız için çok teşekkür ederim? Saygı ve Sevgilerimle Ufuk Özkan (abiniz,kardeşiniz) İyi ki varsınız”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz