Çiçeği Burnunda Evli Çiftimiz Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in “Evlilik Teklifi” Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2023

Çiçeği Burnunda Evli Çiftimiz Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in “Evlilik Teklifi” Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Geçtiğimiz haftalarda uzun zamandır birliktelilk yaşadığı Buğrahan Tuncer ile Beşiktaş’ta bir otelde evliliğe “Evet” diyen Eda Ece’nin nikâh şahitliğini menajeri Gaye Sökmen, Melda Narmanlı Çimen, Ayşegül Aldinç ve Merve Karakimseli yapmıştı. Ünlüler camiasından pek çok kişinin katıldığı düğün adeta yıldızlar geçitini andırmıştı! Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle akıllara kazınan güzel oyuncunun düğün öncesinde ‘Yılın ELLE Kapak Kızı’ ödülünü aldığında yaptığı konuşma ile dikkatleri çekmişti. Bugün ise Eda Ece’nin Hello dergisine verdiği röportaj ortaya çıktı. Düğün sırasında duygulandığı anları anlatan güzel oyuncu, düğün gününü bir kez daha anmış oldu.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Hello Dergisine Konuştu!

Geçtiğimiz ay evlenen Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, Hello dergisine konuştu. Eda Ece’nin milli basketbolcu eşi Buğrahan Tuncer, “Çok güzel bir gelin olmuştu. Onu görünce mutlu hissettim. İlişkimizin çok özel bir anı olarak hafızamda yerini aldı” dedi. Eda Ece ise, “Gelinliğimi giyip Buğra’yı gördüğüm an güzel bir histi. Onu görünce yüzüm güldü. Beğendiğini hissettim. Sonra ‘Çok güzel olmuşsun’ deyince çok duygulandım” şeklinde konuştu.

Dergide röportaj veren çiftimiz hakkında bir diğer dikkat çeken nokta ise evlilik teklifi anısı oldu! Bildiğiniz gibi Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti sık sık ayrılıp barışıyor ve genellikle sosyal medyadan birbirlerini engelliyorlardı. Uzun süreli birliktelik yaşayan çiftimizin evlilik teklifi anı da sosyal medyayı ikiye böldü çünkü Buğrahan Tuncer, Eda Ece’ye uyumak üzereyken evlilik teklifi etmiş! Eda Ece, “Nasıl bir evlenme teklifi aldın?” sorusuna; “Geceyarısı dişlerimi fırçalayıp yatacakken Buğra bir anda elinde yüzükle kapıya geldi” cevabını verdi. Bu duruma sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı tepki gösterip, özensiz olduğunu söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz