Ünlü Yapımcı Erol Köse, Instagram’dan Kutsi ve Demet Özdemir’i Nasıl Ünlü Yaptığını Açıkladı!

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2023

Ünlü Yapımcı Erol Köse, Instagram’dan Kutsi ve Demet Özdemir’i Nasıl Ünlü Yaptığını Açıkladı!

Ünlü müzik yapımcısı Erol Köse, sosyal medya paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor. Uzun yıllardır magazin gündeminde olan Erol Köse, ünlülerle yakından çalışıyor hal böyle olunca onlar hakkında pek çok bilgiyi Instagram hesabından paylaşıyor. Geçmişten bugüne birçok ünlü isimle çalışan Erol Köse, 1996-2003 yılları arasında Uzan Grubu’na ortak oldu ve Kral TV’de klipleri yayınlandı. Ünlü yapımcı Kutsi ve Demet Özdemir’i nasıl ünlü ettiğini tek tek açıkladı.

Demet Özdemir, Erol Köse Sayesinde Ünlü Olmuş!

Erol Köse iki meşhur ismin meşhur olma sürecini şu şekilde söyledi; “Kutsi’yi Ankara’da keşfettim, 2000’lerin başlangıcında aşk acısıyla şarkı yazdı, klipte Adapazarı’ndan evden kaçan iki dansçı kız da oynadı. Kim mi? Şu an meşhur olan Demet Özdemir ve ablası. Evet onları da ben meşhur ettim. Önce Kutsi, sonrasında Musti İsyankar klibi ile ve sonrasında dizilere teslim ettim tıpkı Kutsi benzer biçimde. Kutsi yalvardı oyuncu olmamak için beceremem dedi zorla ikna ettim. Şimdi dua ediyor bana. İyi adamdır, saygılı ve vefalı! Doktorlar dizisi ile gerçek bir oyuncu yıldız oldu” dedi.

Erol Köse geçtiğimiz hafta da Uzi’nin Mustafa Sandal ile yaşadığı festival tartışmasını Instagram’dan ele almış ve Uzi’ye şu sözleri söylemişti: “Mustafa Sandal’dan, gitgide tükenmiş olan ve konserleri boş geçen Uzi’ye kapak gibi cevap. Uzi dünkü Doğubeyazıt konserinde ‘Ben Mustafa Sandal’dan büyüğüm kariyer olarak o yüzden ondan önce sahne almam’ demiş ve çıkmamıştır. Fıkra gibi. Oğlum sen daha kaç konser verdin, kaç albüm patlattın? Maddeden uzak dur. Benim yaptığım Küçük Çiftlik konserinde krize girmiştin ben müsaade etmeyince yasaklı maddeye. O yüzden bu madde sende hayal kurduruyor. Sen kim Musti kim? Akıllı ol, Ben Fero gibi tarih olmaktasınız.” Erol Köse’nin dilinin sivri olduğunu bilmeyen yoktur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz