Alişan, Kendisine Sosyal Medyadan Hakaret Eden Kişiyi Mahkemeye Verdi! Cezası Belli Oldu…

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2023

Alişan, Kendisine Sosyal Medyadan Hakaret Eden Kişiyi Mahkemeye Verdi! Cezası Belli Oldu…

Magazin dünyasının en çok takip edilen ünlülerinden biri de Alişan! Hatta Alişan, Buse Varol ile evlendikten sonra Instagram’da çiftimizin paylaşımları çokça takip ediliyor, Burak ve Eliz’le mutlu hayatları devam ederken Alişan bugün paylaştığı bir story ile kendisine geçmiş yıllarda sosyal medyadan “yalaka ve mal” diyerek hakaret eden Aydın Lal isimli sosyal medya kullanıcısına dava açtığını ve dava sonucunda da İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada mahkeme Aydın Lal’ı ‘hakaret’ suçundan 1740 lira adli para cezasına çarptırdı. Aydın Lal ayrıca 4 bin lira manevi tazminat da ödeyecek. Alişan bu haberi paylaşarak üstüne; “Demek ki hakaret etmenin cezası varmış ve kimse kimseye hakaret edemezmiş” notunu düştü.

Alişan’a Hakaret Eden Kişi Ceza Aldı!

Alişan, özellikle de Buse Varol ile evliliği sonrasında popülerliğini iyice arttırdı. Çiftimiz geçtiğimiz iki sene önceye kadar hayatlarına mutlu mesut devam ediyordu ancak Koronavirüs pandemisi sırasında Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş uzun süre hastanede tedavi gördükten sonra hayatını kaybetti. Bu da Alişan ve ailesinin hayatında derin bir yaraya neden oldu. Kardeşini kaybettikten sonra Buse Varol’la da sorunlar yaşayan ünlü şarkıcı şimdilerde TRT’de Gülümse Hayata programının sunuculuğunu üstleniyor. Ailesi için ayakta durduğu her daim söyleyen ünlü şarkıcı, bugün kendisine hakaret eden bir sosyal medya kullanıcının aldığı cezayı paylaştı.

Alişan, sosyal medya üzerinden kendisine ‘mal ve yalaka’ diyen internet kullanıcısı Aydın Lal’a dava açtı. Mahkeme, Aydın Lal’ı ‘hakaret’ suçundan bin 740 lira adli para cezasına çarptırdı. Alişan, ceza davasının kesinleşmesinin bu defa 4 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Lal, 4 bin liralık manevi tazminatı 9 yıllık yasal faiziyle birlikte Alişan’a ödeyecek. Alişan bu haberi Instagram storylerde paylaşarak üstüne; “Demek ki hakaret etmenin cezası varmış ve kimse kimseye hakaret edemezmiş” notunu düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz