Uraz Kaygılaroğlu Kankası Özge Özpirinçci’yle Tuhaf İşler Peşinde! Kamyonet Kasasında Seyahat…

Aleyna

Haberler

20 Kasım 2020

Uraz Kaygılaroğlu Kankası Özge Özpirinçci’yle Tuhaf İşler Peşinde! Kamyonet Kasasında Seyahat…

Çocukluk arkadaşları olan Uraz Kaygılaroğlu ve Özge Özpirinçci dün yine bir araya geldi. Kullandıkları ulaşım yöntemi de anında gündeme oturdu!

Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu’nun çocukluk arkadaşı olduğunu biliyor muydunuz? Beraber hiçbir projede yer almayan ve “ayrı dünyaların insanı” gibi gözüken bu ikili aslında birbirlerinin en eski ve iyi arkadaşları arasında! Sektöre ilk girdikleri dönemde de birbirlerine çok yardımcı olan ikilinin arasına şöhret bile giremedi. Her zaman birbirlerinin yanında olmaya devam ediyorlar.

En Havalı “Önce/Sonra” Pozu!

Uraz Kaygılaroğlu ve Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu, geçen yaz tatilini de sık sık birlikte geçirdi. Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı dizisinin Bodrum’daki çekimleri bitince Marmaris’te tatil yapan Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk’ün yanına gitti. İki dostun tatilinden geriye kalan da bu havalı fotoğraflar oldu!

Meğer #10YearsChallenge akımının en havalı isimleri Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu’ymuş! İkilinin çocukluk hallerine bir bakar mısınız?

İlginç Seyahat Denemeleri!

Sıkı dostlar Uraz Kaygılaroğlu ve Özge Özpirinçci dün yine birlikteydi. Özpirinçci’nin bir diğer dostu Berrak Tüzünataç’ın da eşlik ettiği ikili “bir başka” seyahat yöntemi seçince anında sosyal medyanın gündemine oturdu!

blank

Özge Özpirinçci’nin hiç kimse yokken bile maske takması takdir topladı. Ama ünlü oyuncunun bu soğukta ve araba bomboş dururken neden kamyonet kasasına binmeyi tercih ettiği anlaşılamadı. Belki de soğuk havadan korunmak için maskesini çıkarmamıştır!

Özge Özpirinçci’nin Ezhel’in “Allahından Bul” şarkısı eşliğinde ettiği dans herkesi çok güldürdü. Umarız, aralarına hiçbir şeyin giremediği Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu’nun dostluğu hep devam eder! Özge Özpirinçci de soğuktan hasta olmadan bu seyahati tamamlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz