Tuba Büyüküstün ve İkiz Kızlarından Anlamlı Video: “Yeniden hayal edin!”

Aleyna

Haberler

20 Kasım 2020

Tuba Büyüküstün ve İkiz Kızlarından Anlamlı Video: “Yeniden hayal edin!”

Star oyuncu Tuba Büyüküstün aynı zamanda UNICEF İyi Niyet Elçisi. Sık sık mülteci çocuklarla ilgili sosyal sorumluluk projeleri düzenleyen oyuncu, bugün de kızlarıyla beraber bir video çekti.

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu Tuba Büyüküstün’ün kalbinin güzelliğini ve toplumsal sorunlara olan duyarlılığını yer aldığı projelerde de görebiliyoruz. Ancak ünlü oyuncu toplum için dizi ve filmlerden fazlasını da yapıyor! Kariyerinin ilk yıllarından beri farkındalık projelerinde yer alan oyuncu 2014’ten beri de UNİCEF İyi Niyet Elçisi. Çocuklarla -özellikle mültecilerle- ilgili kampanyaların değişmez yüzü olan Büyüküstün, bugün de kendi çocuklarıyla birlikte anlamlı bir video paylaştı!

Bugün Dünya Çocuk Günü!

Tuba Büyüküstün ve kızları

Tuba Büyüküstün, her sene anlamlı paylaşımlarla Dünya Çocuk Günü’nü anıyor. İki yıldır ikiz kızları Toprak ve Maya’yı da bu paylaşımlara dahil eden Büyüküstün, bu kez kızlarının arkadaşlarını da paylaştı. Ünlü oyuncunun 9 yaşındaki ikizleri Toprak ve Maya, yakın arkadaşlarını da bu projeye katılması için yüreklendirmiş olmalı! Tuba Büyüküstün ve ikizlerinin “Yeniden hayal edin” sloganıyla çektiği Dünya Çocuk Günü videosuna hayran kalacaksınız.

Star oyuncunun, “En savunmasız kalan çocuklarımız için bu defa daha da tutkuyla çocuk haklarını savunmalı, talep etmeli, hayata geçirmeliyiz. İçimizdeki çocuğu da sevgiyle beslemeyi unutmadan” notuyla yaptığı paylaşım anında binlerce beğeni ve yorum aldı.

Önceden Daha Amatördü!

Tuba Büyüküstün ve kızları

Tuba Büyüküstün’ün geçen yıl çektiği video ise bu kadar profesyonel değildi. Yine de ikizleriyle beraber Dünya Çocuk Günü için video çeken Büyüküstün’ün paylaşımı 1.5 milyon izlendi! “Her çocuk için her hak” temalı video ve ikizlerin sevimli hallerine bayılacaksınız!

Umarız, ikizleri de bu kadar duyarlı ve başarılı olan ailelerinin izinden gitmeye devam eder ve her çocuk onlar kadar şanslı olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz