Yasak Elma’nın Zehra’sı Şafak Pekdemir Aslında Bir Sporcu! İşte Galatasaray’dan Başrollere Uzanan Yolculuğu…

Aleyna

FOX

14 Kasım 2020

Yasak Elma’nın Zehra’sı Şafak Pekdemir Aslında Bir Sporcu! İşte Galatasaray’dan Başrollere Uzanan Yolculuğu…

Yasak Elma’da Zehra karakterini oynayan Şafak Pekdemir, son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Hakkında çok az şey bilinen Pekdemir’le ilgili ilginç gerçekleri anlattık.

Şafak Pekdemir

Ünlü oyuncu Şafak Pekdemir fenomen dizi Yasak Elma’da canlandırdığı Zehra karakteri sayesinde son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Oyuncuların camiasından bir tık uzakta yaşayan ve hakkında pek fazla bir şey bilinmeyen Pekdemir’le ilgili şaşırtıcı bilgileri inceledik.

Negatif Düşünceler İçinde!

Şafak Pekdemir

Şafak Pekdemir bir işe başlamadan önce olumsuz düşünür ve kendisini en kötü duruma hazırlarmış. Ünlü oyuncu bu “Ya olmazsa” tedirginliğinin üzülmemek için devreye soktuğu bir savunma mekanizması olduğunu söylüyor.

En Büyük Projesi!

Şafak Pekdemir

Şafak Pekdemir’i televizyonda Leyla İle Mecnun, Asla Vazgeçmem, Yasak Elma gibi uzun soluklu ve fenomen işlerde izledik. Sinemada da İncir Reçeli 2 ile ilk başrolünü oynadı. Ancak oynamak istediği asıl karakterleri tiyatroya sakladığını anlatıyor. En büyük hayali ise bir “arabesk müzikal” yapmak! “Arabesk dinlemem” diyen insanlara da “Bu toprakların insanıysan o şarkıları dinlersin” diyerek tepki gösteriyor.

Bu arada rol arkadaşı Halil Sezai ile birlikte Paris’te harika bir röportaj vermişler. İzlemeden geçmeyin!

Geceleri Hiç Uyumuyor!

Şafak Pekdemir

Şafak Pekdemir geceleri hiç uyuyamıyor. Gece insanı olduğunu söyleyen Pekdemir, “Üniversite sınavına hazırlanırken gece ve gündüz bende yer değiştirdi” diyor. Ünlü oyuncu geceleri uyuduğunda bir şeyleri kaçırdığını hissediyormuş. En sevdiği şeyleri bile gece yapmaktan daha çok zevk alıyormuş.

Ses Tonundan Yana Dertli!

Şafak Pekdemir

Şafak Pekdemir’in oldukça kalın ses tonu başına günlük hayatında iş açıyormuş. Telefonda genellikle “beyefendi” diye hitap edilen Pekdemir, ergenlikte bu duruma üzülse de artık hoşuna gittiğini söylüyor. Yine de ses tonunun izleyicilerin de kafasını karıştırdığı bir gerçek. Adı Şafak, ses tonu da kalın olunca Google’da hakkında en çok aratılan şey “Şafak Pekdemir erkek mi?” oluyor!

Aslında Profesyonel Sporcu!

Şafak Pekdemir

Şafak Pekdemir tam 8 yıl boyunca Galatasaray’da profesyonel voleybol oynamış! Çapraz ve yan bağları kopan ve sakatlanan Pekdemir çok sevdiği voleybola veda etmek zorunda kalmış. Sakatlanmasaydı sporcu olarak kalmayı tercih edebileceğini söyleyen Pekdemir, daha sonra Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Oyunculuk bölümünü bitirerek sektöre adım attı.

Benzer Haberler

Mstfyv 15 Kasım 2020

Oh ne içimi rahatlatdiniz Google de çıkan haber yüreyimi buluyordu

Yorum Yaz