Yeni BBG Tutmadı, Yerine Töreli Dizi Gelecek

admin

Star TV

24 Ocak 2016

Yeni BBG Tutmadı, Yerine Töreli Dizi Gelecek

Yeni yıl ile birlikte televizyon ekranlarında heyecan ve eğlence dolu programlar yer almaya devam ediyor. Reyting sonuçlarına göre hareket eden televizyon kanalları kendilerine özgü hamleler ile rakipleri arasından sıyrılmak istiyorlar. Televizyon gündeminin oldukça hareketli olduğu bugünlerde yakın bir süre içerisinde Star TV’de başlayan BBG benzeri Big Brother uyarlaması da yer almıştı.

Pek çok televizyon yazarının dikkatini çeken bu program ilk etapta izleyenler tarafından da büyük bir ilgi görmüştü. Ancak yeni bölümleri ile sürekli olarak reyting sıralamalarında düşüş yaşayan program beklentileri karşılayamayınca kanal yönetimi tarafından duruma el konuldu.

Göç Zamanı Cumartesi Geceleri Yayınlanacak

Düşüş yaşayan programın farkında olan Star TV yönetimi yeni bir adım atarak programı kaldıracağını söyledi. Big Brother’ın haftalık finalinin yayınlandığı Cumartesi gecesinde filmler yayınlayan ve ardından finali yayınlayan kanal artık kalıcı bir çözüm uygulayacak.

Uzun süredir ekranlarda tanıtım filmleri yayınlanan töre dizisi Göç Zamanı adlı dizi önümüzdeki haftadan itibaren Cumartesi geceleri yayında olacak. Başrollerinde Talat Bulut, Vahide Perçin ve Ali Erkazan gibi isimlerin yer alacağı töre konulu dizi artık Cumartesi gecelerinin yeni kurtarıcısı olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz