Kırgın Çiçekler 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

24 Ocak 2016

Kırgın Çiçekler 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

25 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler dizisinin 30. bölümünde heyecan dolu gelişmeler ekranlara gelecek. Eylül, Serkan’dan Nazan’ın Mesudu’ye eve dönmesi için para teklif ettiğini öğrenecek. Bu olayın ardından soluğu evde alan Eylül ise Mesude’yi suçlar. Derin’in başarısız olmasının ardından Kader, küçük kızı kaybolduğu için büyük bir üzüntü yaşamaktadır.

Kızını bulamadan yurda geri dönen Banu ise Neriman için çok ciddi bir tehdit unsuru haline gelecektir. Vicdan azabı ile acı çekmekte olan Tevfik, Nazan ortada olmasına rağmen Cemre’ye her şeyi açıklamaya başlar. Sürpriz bir şekilde hiç beklemediği bir anda kolyesini bulan Cemre’nin aklı bu olaylar üzerine iyice karışmaya başlar.

Feride, her biri ayrı sorunlar ile uğraşmakta olan kızlarını toplayarak okulun balosuna götürür. Okulun balo gecesinde hayatlarında unutamayacakları bir gün geçirmek üzeredirler. 16 yaşında bir kız olan Eylül’ün gecekonduda annesi Mesude ve kız kardeşi Büşra ile birlikte yaşaması onun için problem değildir. Ancak üvey babası Kemal sürekli Eylül’ü taciz ettiği için işler artık içinden çıkılmayacak bir hal almıştır. Eylül’ün yaşadığı olaylar ve hayata karşı verdiği mücadeleyi yeni bölümü ile Pazartesi akşamı ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz