Yeni Gelin 42. Bölüm Fragmanı – 24 Mart Cumartesi

admin

Show TV

22 Mart 2018

Yeni Gelin 42. Bölüm Fragmanı – 24 Mart Cumartesi

Yeni Gelin dizisinden merakla beklenen bir bölüm fragmanı daha yayınlandı.

Yeni Gelin’in 42. Bölüm fragmanında; Şirin sonunda Baran ile evlenmesine müsaade edildiği için çok mutlu görünüyor. Bu yüzden haykırarak şükür ederken Baran’a sımsıkı sarılıyor. Tam o anda yanlarına gelen Kalender Ağa duruma müdahale ediyor. Kızını vermediğini iddia ediyor. Baran ise Şirin ile evlenmesine müsaade ettiğini hatta artık Kalender Ağa’ya baba diyeceğini söylüyor. Kalender Ağa bu sözlerin ardından Baran’ı evden kovalıyor.

Kalender Ağa kızının Baran ile evlenmesine ne zaman müsaade ettiğini hatırlamayınca, evdekilere soruyor. Evdeki herkes o anlara şahit olduğunu için Kalender Ağa’nın izin verdiğini söylüyor. Bunun üzerine lafından dönmek Kalender Ağa’ya yakışmayacağı için Baran’dan başka türlü intikam almak için plan yapıyor. Eğer Baran kızı Şirin ile evlenmek istiyorsa; ” damatlığa geçiş sınavını” geçmek zorunda olduğunu söylüyor. Damatlığa geçiş sınavının ne olduğunu kimse bilmezken Kalender Ağa bu sınavı en zorlu etaplardan hazırlıyor. İlk olarak Baran ile Hazar arasında Osmanlı tokadı müsabakası yapılıyor. Daha sonra acı biber yeme etabında Baran’ın acıdan kıvrandığı görülüyor. Devam eden etaplarda Baran topuklu ayakkabı giyerek kafasında testi taşımaya çalışıyor. Diğer etapta ise kadınların Baran’ın vücuduna ağda yaparak acıya karşı ne kadar dayandığını ölçmeleri isteniyor. Son etaplarda baran; Kalender Ağa ve birkaç kişinin içinde oturduğu aracı elleriyle çekmesi isteniyor. Bu etapta Baran iyice yoruluyor. Son etap ise Baran ve Kağan Ağa’nın güreşi oluyor. Güreşi kazanırsa Baran sevdiği kadına kavuşacak.

Yeni Gelin merakla beklenene 42. Bölümüyle 24 Mart Cumartesi günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz