Yeni Oyuncuları Sosyal Medyadan Öğrenen Sihirli Annem’in Asıl Kadrosu Acun Ilıcalı’ya ve Senaristlere Çok Öfkeli! “Ne etik var ne vefa”

Aleyna

Haberler

7 Kasım 2020

Yeni Oyuncuları Sosyal Medyadan Öğrenen Sihirli Annem’in Asıl Kadrosu Acun Ilıcalı’ya ve Senaristlere Çok Öfkeli! “Ne etik var ne vefa”

Fenomen dizi Sihirli Annem’in oyuncuları, dizinin Acun Ilıcalı’nın dijital platformu EXXEN’de farklı bir kadroyla yayınlanmasına tepki gösterdi. Çünkü onayları alınmamıştı!

Sihirli Annem kadrosu

Bir dönemin efsane dizisi Sihirli Annem’in yeniden çekileceği haberleri gündeme bomba gibi düştü ve herkesi mutlu etti. Dizinin yeniden çekilmesi Acun Ilıcalı’nın 2021’de yayına başlayacak dijital platformu EXXEN’in en başarılı hamlelerinden biri olarak görüldü. Ancak proje hakkındaki detaylar, oyuncuları ve dizinin sadık izleyici kitlesini rahatsız etti.

Kadro Tamamen Değişti

Lale Başar, Nergis Kumbasar, Açelya Topaloğlu

Acun Ilıcalı, dizinin efsane kadrosunu tamamen değiştirme kararı aldı. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala dizideki karakterleriyle anılan oyuncuların yerine yeni oyuncuların tercih edilmesi çok riskli bir hamle!

blank

Yeni kadroda İnci Türkay’ın oynadığı Betüş karakterini Açelya Topaloğlu ve Nevra Serezli’nin oynadığı Dudu karakterini Nergis Kumbasar’ın oynayacağı ortaya çıktı. Gül Onat’ın canlandırdığı Perihan’ı Lale Başar, Zuhal Topal’ın karakteri Suzan’ı ise Hande Katipoğlu oynayacak!

Bülent Seyran

Perilerin başına bela olan Avni karakterini Suat Sungur yerine Bülent Seyran oynarken, yeni Firuze de Eylem Yıldız olacak.

Gerekçe Oyuncuların Yaşlanması!

İnci Türkay ve Şahap Sayılgan

Sihirli Annem’in senaristi Gamze Özer bu değişiklikleri “Oyuncular çok yaşlandı” diye gerekçelendirdi. Bu söz İnci Türkay, Suat Sungur ve Şahap Sayılgan’ın kulağına gidince oyuncular ateş püskürdü.

“Bizim haberimiz yoktu!”

Acun Ilıcalı ve Sihirli Annem kadrosu

Sihirli Annem’in asıl kadrosunun tamamı, dizinin tekrar çekileceğini gazetelerden öğrendi. Bu duruma şaşırsalar da ses çıkarmayan oyuncular son yapılan paylaşımlardan sonra ortak bir açıklama yayınladı. “Diziyi tekrar çekerken eski oyuncuların onayını aldık” gibi paylaşımlara yönelik açıklama şu şekilde:

Gizem Güven, İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Jess Molho, Michele Cedolin, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner yaptıkları ortak açıklamada “Anladık ki vefa ve etik kavramları yok olmuş” diyerek çok sert konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz