Öykü Karayel Hem Netflix Dizisinin Hem de Açtığı Kafenin Heyecanını Yaşıyor!

Aleyna

Haberler

7 Kasım 2020

Öykü Karayel Hem Netflix Dizisinin Hem de Açtığı Kafenin Heyecanını Yaşıyor!

Ünlü oyuncu Öykü Karayel bugünlerde Netflix’te yayına girecek dizisinin heyecanını yaşıyor. Ama en az onun kadar heyecanlandığı bir işi daha var!

Öykü Karayel

Ünlü oyuncu Öykü Karayel’i hepimiz Kuzey Güney’de oynadığı Cemre karakteri sayesinde tanıdık. İlk dizisinde başrol oynayan -hem de Kıvanç Tatlıtuğ’la- bu yetenek, zamanla herkese kendini sevdirdi. Oyunculuktaki başarısına aşktaki şansı da eklenen oyuncu, ünlü şarkıcı Can Bonomo’yla evli. Üstelik mutlu çift bir bebek bekliyor!

Öykü Karayel, kariyeri için uluslararası bir adım da attı. Netflix Türkiye’nin yeni orijinal dizisi Bir Başkadır’ın başrol oyuncularından olan Karayel’in içi içine sığmıyor. 12 Kasım’da yayına girecek dizinin ve doğacak bebeğinin heyecanını yaşayan Karayel’in hayatını daha da güzelleştiren bir işi var!

Moda’da Bir Kafe Açtı

Öykü Karayel ve Deniz Tezuysal

Öykü Karayel’in mimar arkadaşı Deniz Tezuysal’la ortak olarak bir kafe açtığını biliyor muydunuz? İkili, İstanbul’un Moda semtinde arkadaşlarından devraldıkları bir oyuncakçıyı “Bonkis” adında bir kafe bistroya çevirdi. Eski dostlar, “Sevdiklerimizle evimiz gibi takılabileceğimiz küçük bir yer” diyerek anlattıkları mekanı 2017’de açtı.

Duvardaki tahtada her zaman bulabileceğiniz yiyecekler yazıyor, kırmızıyla işaretlenenler ise Öykü Karayel’in favorileri! Gündüz kahvaltı seçeneklerinin, akşama doğru atıştırmalıkların çoğunlukta olduğu mekanın imzası tatlıları, hamburgerleri ve ekmek üstü seçenekleri.

Bulaşık Makinesi Yüzünden Dolandırıldı!

Öykü Karayel ve arkadaşı

Öykü Karayel kendini bildi bileli yemek yapıyor. Mekanda da sık sık yemek yapan Karayel, bazen servis de hazırlıyor. Yemekleri iyi yapsa da işletmeciliğin acemisi olan Karayel, başlarda faturasız alışveriş gibi hatalar yaptığını söylüyor. Bir keresinde de bulaşık makinesi yüzünden dolandırıldı!

Öykü Karayel ve arkadaşları

Ünlü oyuncu, bozulan bulaşık makinesini tamire göndermek için yanlışlıkla sahte teknik servislerden birini seçmiş. Dolandırıcılık konusunda iyi bir ders alan Karayel, bir daha böyle bir hataya düşmemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz