Yeşil Deniz 56. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

TRT 1

17 Ocak 2016

Yeşil Deniz 56. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 yeni sezonda birbirinden heyecanlı dizileri ile izleyenleri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Yeşil Deniz adlı dizisi ile uzun süredir reyting rekorları kırmayı başaran TRT 1 ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak olan dizide heyecan dolu sahneler yer alacak.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde ortaya çıkan milli piyango biletinden sonra kasaba artık mafyaların baskını altındadır. Para kokusunu hisseden mafyalar parayı alabilmek için her türlü yolu denerler. Sadıçların tek istekleri arasında ise sadece Hafize’nin ameliyatı için gereken parayı bulmak vardır. Ancak kendilerini büyük bir kaosun içinde bulmaları olayların gidişatını tamamen değiştirecektir.

Saf, doğal ve samimi oyuncu kadrosu ile 56. bölümünü yayınlayacak olan Yeşil Deniz dizisinde piyangonun asıl sahibinin Rafet olmadığı da ortaya çıkacak. Hafize’nin ameliyatı için kolları sıvayan ekip kendilerini artık büyük bir girdabın içinde bulurlar.

Semih ise bileti alabilmek için Kavaklıtepe’ye gider ve büyük bir sürpriz ile karşılaşır. Pala Dayı’nın talep ettiği 30 bin TL’lik parayı veremeyeceğini anlayan Bahri sevdikleri ile vedalaşır ve kendini bu yolda feda etmek için hazırlanmaya başlar. Fakat Pala Dayı’nın karşısına geçtiği gün Bahri’yi de beklenmedik sürprizler karşılayacaktır.

Yeşil Deniz’in heyecan dolu yeni bölümünü izlemek istiyorsanız 18 Ocak Pazartesi akşamı saat 19:55’te TRT 1 ekranlarındaki yerinizi alın. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz