Kırgın Çiçekler Dizisinde Gökhan Ölüyor mu?

admin

Haberler

17 Ocak 2016

Kırgın Çiçekler Dizisinde Gökhan Ölüyor mu?

ATV ekranlarında her yeni bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Kırgın Çiçekler dizisinde son bölümde acı bir olay yaşanmıştı. Pazartesi akşamlarının en iyi dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde Gökhan karakterine hayat veren Furkan Andıç’ın geçirdiği trafik kazası son bölümün acı olayları arasında yerini aldı. Gökhan’ın geçirdiği trafik kazasından sonra ise diziden ayrılabileceği gündeme geldi.

Kırgın Çiçekler dizisinin 28. bölümünde Cemre ile ilgili olan miras gerçeğini duyan Gökhan, Cemre’ye bu olayları anlatabilmek için motoruna doğru giderken trafik ışıklarının olduğu bölgede bir kaza geçirir. Nazan ise Gökhan’ın gerçekleri Cemre’ye anlatmaması için peşinden giderken kazaya tanıklık eder. Kafasına aldığı sert darbe ile beyin travması geçirmeye başlayan Gökhan’ın durumu oldukça kritiktir.

Yaz döneminden beri ekranlara gelen ve her bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran Kırgın Çiçekler dizisinde böyle bir olay yaşanması ise akıllara Gökhan karakterini canlandıran Furkan Andıç’ın diziden ayrılabileceği düşüncelerini getiriyor. Hastaneye kaldırılan Gökhan’ın durumunun iyiye gideceği ve Furkan Andıç’ın diziden ayrılmayacağı ise sosyal medya platformlarında konuşulan dedikodular arasında yer alıyor.

Senaryo değişikliği için kritik bir dönem olmasından dolayı bu dedikoduların gerçek olma ihtimali oldukça yüksek gözüküyor. Her bölümü rekorlar kıran Kırgın Çiçekler dizisinin 29. bölümünü Pazartesi akşamı saat 20:00’de ATV’de izleyebilirsiniz. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz