Yeter 10. Bölümünde İpler Koptu

7 Mart 2016
Yeter 10. Bölümünde İpler Koptu

ATV ekranlarında izleyenlerini ekranları başına kilitlemeyi başaran Yeter dizisinde Aylin’in başına gelen büyük trajedi sonrasında olaylar durulmak bilmiyor. Hastaneye yatırılan ve yaralarının iyileşmesini bekleyen Aylin’in karşısına geçmiş hayatından bir kişinin gizemli bir şekilde ortaya çıkması olayları iyice karıştırır. Aylin’in savcı ile yaptığı görüşmesinde Duru’yu kaçırdığını kabul etmesi ise mahalle halkı arasında büyük bir kargaşaya yol açar.

Uras ise Aylin’in savcıya yaptığı kaçırma itirafının altında başka olaylar olduğunu düşünür ve bu itirafa inanmak istemez. Handan ise kendisini güvendiği bir arkadaşı tarafından aldatılmış hisseder. Cezaevinde tüm olan bitenleri öğrenmeye başlayan Zafer ise kendisini çaresiz hissetmeye başlar.

Kaan'ın Kaçış Planları Ortalığı Karıştırdı

Duru ve Kaan ile arasını düzeltmeye çalışan Yekta’nın yeni planları ise hayata geçirilmek üzeredir. Duru artık babası olarak hissetmeye başladığı Zafer’i de unutmak istememektedir. Kaan’ın Duru’yu kabul edememesi ise onun artık evden kaçma planları yapmasına yol açar.

Kaçış planları yapan Kaan, bu oyunun içerisinden çıkmaya kendisini hazır hisseder. Fakat bu planlarını yaparken kötü sürprizler onun yakasını bırakmayacaktır. Duru’nun Kaan tarafından bir koz olarak kullanılması ise iplerin kopmasına yol açar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz