Karagül Dizisinde Korkunç Olaylar Yaşanacak

7 Mart 2016
Karagül Dizisinde Korkunç Olaylar Yaşanacak

Fox TV’de yayınlanan her yeni bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Karagül dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kendal’ın son olarak içerisinde yer aldığı durumu avantaja çevirmesi konuşuluyordu. Yeni bölümde gelen ölüm haberi ise Kadriye’nin belirsizliğini daha da belirsiz bir hale getiriyor.

Yaşanan tüm olaylardan sonra durumu düzeltmek için çabalayan Kadriye artık elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Fakat çabalarını boşa harcayıp harcamayacağı tam olarak bilinmemektedir.

Ölüm ile burun buruna gelen Kadriye’den haberi olmayan Şamveri ailesi yeni aldıkları konaklarında artık farklı bir hayata doğru yelken açmaya başlarlar. Öte yandan Gülizar ile Şamverdi ailesi arasında olaylar giderek kızışmaktadır. Gülizar, Şamverdi ailesini yok etmek için planlarını hayata geçirmeye başlar.

Konakta yaşayanlar başlarına gelecek olan tehlikeli olaylardan haberleri olmadan hayata tekrar tutunmak için çabalarlar. Kendal tarafından Kenan’a düzenlenen tuzakların öğrenilmesi ise Kendal’ın pes etmesi için yeterli olmaz. Kendal yeni planlarını düzenleyerek Kenan’ı tekrar ağına düşürmeye kararlıdır. Ölüm ile burun buruna gelen Kenan’ın bu noktadan sonra neler yapacağı ve hayata geri dönüp dönemeyeceği büyük bir merak konusudur.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz