Yine Demet Yine Olay! Demet Akalın’ın Koronavirüs Aşı Önerisi Twitter’da Sinirleri Zıplattı: “Ev Ev Gezip…”

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Yine Demet Yine Olay! Demet Akalın’ın Koronavirüs Aşı Önerisi Twitter’da Sinirleri Zıplattı: “Ev Ev Gezip…”

Türkiye’nin en sansasyonel şarkıcısı Demet Akalın yine Twitter’da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her söylediği sözle belli bir kesimi sinirlendirmeyi başaran güzel şarkıcı; bugün sabah saatlerinde Koronavirüs aşısı için Twitter’dan oldukça ilginç bir öneride bulundu. Ancak Demet Akalın’ın bu önerisi Twitter kullanıcılarını oldukça sinirlendirdi.

Yine Demet Akalın Yine Olay!

Her attığı adımla gündem olmayı başaran Demet Akalın özellikle de “Geçinemiyorum” ve “Gariban” açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Koronavirüs pandemisinde birçok yeni iş koluna atılan güzel şarkıcının “Geçinemiyorum” açıklaması herkesi dumur etti!

blank

Pandemi boyunca; yakın arkadaşı Alişan’la birlikte Star TV’de yeni bir sabah programına başlayan, DA isimli bir kozmetik markası yaratan, yeni singleını seyircileriyle buluşturan Demet Akalın’ın bunca girişimden sonra hala kendisi için “Gariban” tanımını kullanması sosyal medyayı bir hayli meşgul etmişti.

Demet Akalın

Aşı Önerisi Sinirlendirdi!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda birkaç günlüğüne ailesiyle Dubai’ye tatile giden Demet Akalın’a “Geçinemiyorum” açıklamasını hatırlatan takipçisine; “Uçak biletinden oteline kadar her şey sponsorlu tek kuruş ödemedim. Allah garibana veriyor işte!” yanıtını verince sosyal medyada sinirler gerildi! Instagram takipçileri sayesinde sponsorlu tatilin tadını çıkartan Demet Akalın; “her konuda fikrini beyan etmezse ölecek” hastalığına yakalanmış olacak ki bugün Koronavirüs aşısı hakkında ortaya yepyeni bir öneri attı!

blank

Geçtiğimiz günlerde Star TV’nin canlı yayınında doktorlar için; “Doktorlar da çok karamsar, negatif. Hep daha kötü olacak diyorlar. Bu kadar negatif olacağına otur aşı için çalış amca!” diyen Demet Akalın’dan bugün aşı için farklı bir bakış açısı duyduk!

Demet Akalın’a göre sağlık çalışanları tam kapanma esnasında nüfus sayımı yapar gibi ev ev gezip herkese aşı yapacakmış! Evet 80 milyon kişiye gidip tek tek… Ancak Demet Akalın’ın bu önerisine karşı çıkan Twitter kullanıcıları oldukça sinirlendi:

Ancak kendisine gelen cevaplara yanıt vermeyi ihmal etmeyen Demet Akalın, atarlı modunu açık unutmuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz