Hakan Sabancı’dan Beklenen Hamle Geldi: Sabancı Ailesi Aygün Aydın’a Daha Fazla Tahammül Edemedi!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Hakan Sabancı’dan Beklenen Hamle Geldi: Sabancı Ailesi Aygün Aydın’a Daha Fazla Tahammül Edemedi!

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın arasıdaki kriz bitmek tükenmek bilmiyor! Ne sosyal meydadan gelen linçler ne de Söylemezsem Olmaz masasında Seren Serengil’in diline düşesi Aygün Aydın’ı yıldıramadı. Ancak Sabancı ailesi Aygün Aydın’a daha fazla tahammül edemedi ve Hakan Sabancı Aygün Aydın için koruma kararı çıkarttı!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Sular Durulmuyor!

Son birkaç haftadır gündem düşmek bilmeyen Aygün Aydın, Söylemezsem Olmaz yorumcuları Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto’dan sonra yine Hakan Sabancı’ya takmış durumda. İlk olarak Hakan Sabancı’nın mesajlarını ifşa eden Aygün Aydın sosyal medyadan büyük bir linç yemişti. Ancak olaylar bununla sınırlı kalmadı. Her hamlesiyle biraz daha dibe batan güzelimiz; önce kendini savunmak için açıklamalar yaparak Hakan Sabancı’ya hakaretler etti.

Söylemezsem Olmaz

Ardından da Seren Serengil ve Arto’ya ağıza alınmayacak sözler söyleyerek kavganın fitilini ateşlemiş oldu. Gündemde kalmak ve haklı çıkmak için belaltı vurmaya alışık olan Söylemezsem Olmaz yorumcuları üstü kapalı bir şekilde Aygün Aydın hakkında “eskort” imasında bulundu. Önce canlı yayına bağlanan bir kadın 3000 TL karşılığında eski sevgilisiyle Aygün Aydın’ın birlikte olduğunu söyledi. Ardından da bazı mesajlaşmalar ifşa edilerek Aygün Aydın’ın “pazarlık” yaptığı canlı yayında iddia edildi.

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın

Hakan Sabancı’dan Koruma Kararı!

Bu olayın ardından sinirlenen Aygün Aydın hem Türk halkına hem de Hakan Sabancı ve Sabancı ailesine küfürler ederek Türkiye’den nefret ettiğini, en kısa zamanda vatandaşlıktan çıkacağını söyledi. Ayrıca Hakan Sabancı için de ağıza alınmayacak küfürler sarf etti. Bu olayın ardından sular biraz olsun duruldu sanıyorduk ama olay öyle değilmiş!

Sabancı ailesi, özellikle de Hakan Sabancı Aygün Aydın’ın bu tutumuna daha fazla tahammül edemeyince kendisi hakkında koruma kararı çıkartmış! Sadece kadınlara koruma kararı çıkartıldığını düşünen Aygün Aydın ise Hakan Sabancı’nın kadın haklarını “ihlal ettiğini” iddia ederek Instagram storylerinde bol bol hakaret etti. Hakan Sabancı için “pısırık, adam değil, kimse seni sevmiyor paran gidince kimsen kalmayacak!” gibi sözler söyledi.

blank

Hatta arkadaşlarının bile Hakan Sabancı’yı kullandığını iddia eden Aygün Aydın; aynı arkadaş grubunun kendisinin içeceğine ilaç attığını bile iddia etti! Bakalım bu polemik nereye kadar devam edecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz