Zemheri Dizisi Bomba Gibi Geliyor!

admin

FOX

31 Ocak 2016

Zemheri Dizisi Bomba Gibi Geliyor!

TV 8 ekranlarında yeni başlayacak olan Zemheri dizisi Kore’de yayınlanan bir aksiyon dizisinin Türkiye uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın en büyük yapım şirketleri arasında gösterilen ve oldukça büyük projelere imza atan Endemol tarafından yapımcılığı üstlenilen Zemheri adlı dizinin senaryosu da izleyicileri içerisine çekmeyi başarıyor.

Zemheri Dizisinin Konusu Nedir?

Zemheri dizisinde büyük bir intikam ateşi konu alınacak. Hayatını kaybetmiş olan kardeşinin yerine geçen kardeşin, kardeşinin ölümüne sebep olmasının işleneceği senaryo nefes kesici bir şekilde ekranlara getirilecek. Zemheri adlı dizinin aksiyon ve intikam ateşi dolu sahneleri ile reyting sıralamalarında üstlerde yer alması bekleniyor.

Oyuncu Kadrosu Belli Oldu mu?

Oyuncu kadrosu şimdilik açıklanmayan Zemheri dizisi için Endemol yapım şirketinin Türkiye’de yer alan ünlü ve başarılı isimlere teklifler sunduğu söyleniyor. Ayrıca Endemol’un maddi imkanlarının yüksek olması ve oyuncuların talep ettiği ücretleri verebilecek olması da teklif götürülen isimlerin dizide yer almayı kabul edebileceğini akıllara getiriyor.

Dizinin Yayın Tarihi Ne Zaman?

Zemheri için uzun süredir devam eden cast çalışmalarında da sona gelindiği söyleniyor. TV 8’in Acun Ilıcalı tarafından satın alınmasından sonra yaşadığı radikal değişikliklerin bir parçası olan Zemheri dizisinin yakında başlayacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz