Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Fragmanı Nefesleri Kesiyor

admin

Haberler

31 Ocak 2016

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Fragmanı Nefesleri Kesiyor

ATV ekranlarının dram yüklü dizisi olan Kırgın Çiçekler 31. bölüm fragmanını yayınladı. Hüzünlü ve dram dolu senaryosu, entrikalar ile dolu sahneleri ile büyük bir ilgi çekmeyi başaran Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölüm fragmanı ile yine sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasında yer aldı.

Geçtiğimiz bölümde Gökhan’ın ölümünden sonra sır perdesini çözmeye çalışan kızlar Kırgın Çiçekler dizisinin 31. bölümünde Meral’ı avutmaya çalışacaklar. Yeni bir hayat umudu ile annesini takip etmeye başlayan Meral, bu yolculuğunda kısa bir süre sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Kırgın Çiçekler dizisinin başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Gökçe Akyıldız ve Aleyna Solaker gibi ünlü isimler bulunuyor.

Sevinci yarım kalan Meral, yaşadığı büyük hüsrandan sonra çaresiz bir şekilde yurduna geri döner. Meral’in moralini düzeltmek ve ona destek olmak ise Meral’in yakın arkadaşlarının görevi haline gelmiştir. Feride ile Toprak ise şüphelendikleri Seher’in peşine düşerler.

Kemal kimliğini gizledikten sonra Nazan’a şantaj yapacaktır. Fakat Defne ile arası bozulan Nazan bu şantaj olayı karşısında tamamen çaresiz kalmaya başlar. Gökhan’ın kaybedilmesinin acısını yaşayan Cemre ise kendisini büyük bir tehlikeye atarak Gökhan’ın katilini aramaya başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz