1 Milyon TL Değerinde Güzellik! Bensu Soral’in Reklamdan Kazanacağı Ücret Dudak Uçuklattı

Aleyna

19 Mart 2021

1 Milyon TL Değerinde Güzellik! Bensu Soral’in Reklamdan Kazanacağı Ücret Dudak Uçuklattı

Eşsiz güzelliği ile markaları peşinden sürükleyen ünlü güzel Bensu Soral’in reklam yüzü olacağı projeden kazanacağı ücret tüm sosyal medyayı şoka soktu. Ünlü güzelin reklamdan tam 1 milyon tl alacağı konuşuluyor.

bensu soral

Uzun süredir hiçbir projede yer almayan Bensu Soral da birçok ünlü gibi cebini reklamlar sayesinde dolduruyor. Marka yüzü olduğu reklamlardan neredeyse servet kazanan ünlü oyuncunun, yeniden yüzü olacağı şampuan markası için alacağı ücret sosyal medyayı salladı.

1 Milyon TL’lik Reklam Anlaşması

Unilever markalarından Clear, yeni reklam kampanyası için Bensu Soral ile anlaştığını duyurmuştu. Clear’ın kadınlar için geliştirdiği serinin reklam yüzü olan Bensu Soral, reklam filmi için kameralar karşısına geçmişti.

bensu soral

Clear’ın ilk Türk kadın marka yüzü Bensu Soral, markanın yeni reklam filminin Kapadokya’daki çekimlerinde görüntülendi. Clear’ın kadınlara özel geliştirdiği yeni ürünün Kapadokya’daki reklam filmi setinde görüntülenen başarılı oyuncu, saçları ve pozitif enerjisiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

bensu soral

Bensu Soral, Nisan ayında yayınlanması beklenen reklam filminde güzel saçlarının sırrını sevenleri ile paylaşacak ve özgüvenini saçlarından alan kadınlara kendilerini göstermeleri için ilham olacak.

Koton İle Yaptığı 1 Yıllık Anlaşmadan İse 1.5 Milyon TL Almıştı

Geçmişte Koton için kameralar karşına geçen güzel oyuncunun Koton ile yaptığı 1 yıllık anlaşma için 1.5 Milyon TL aldığı iddia edilmişti. Koton için reklam filmleri çeken Bensu Soral, “Bir oyuncu olarak iyi projelerde yer almak beni ne kadar mutlu ediyorsa kendimi yakın hissettiğim bir markanın yüzü olmak da beni o kadar heyecanlandırıyor.” diye açıklama yapmıştı.

bensu soral

Çocuklar İçin Gönüllülük Yapan Bir İyilik Meleği

Reklamlar da boy gösteren ünlü güzel aynı zamanda da SosyalBen Vakfı’nın gönüllü elçisi. Ünlü oyuncu, SosyalBen Vakfı için çorap tasarlayarak yaklaşık 45.000 çocuğa hayallerini gerçekleştirmesi için destek olmuştu.

bensu soral
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz