Senin Yaptığın Çok Ayıp! Serveti Hepimizi Geçer: Tuğba Ekinci de Aleyna Tilki-Demet Akalın Kavgasına Dahil Oldu

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Senin Yaptığın Çok Ayıp! Serveti Hepimizi Geçer: Tuğba Ekinci de Aleyna Tilki-Demet Akalın Kavgasına Dahil Oldu

Demet Akalın ne yapıyor ne ediyor bir şekilde hep gündemde kalmayı başarıyor doğrusu. Bedava Dubai tatilinden döner dönmez bu sefer de Aleyna Tilki ile uğraşmaya başladı. Birkaç gündür Aleyna Tilki ile aralarında geçen sataşmalara bugünse Tuğba Ekinci dahil oldu. İşte Tuğba Ekinci’den Demet Akalın’a gelen o çok sert cevaplar!

Dünya Starı Olacağım Dedi…

demet akalın

Demet Akalın’ın Aleyna Tilki için programda söyledikleri birkaç gündür sosyal medyanın da konusu halinde. Akalın Aleyna Tilki için “Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. ‘Kimse bana destek olmuyor’ demiş, biz destek olsak ne olacak?” demişti. Hatta daha sonrasında “Kızım Hira bile dinlemiyor artık” diyerek Aleyna Tilki’nin yaptıklarını bir şekilde kayda değer bulmadığını da ifade etmişti. Tabii bunun ardından da genç sanatçı kendisi için söylenen bu sözler karşısında sessiz kalmadı.

Aleyna Tilki: Kim Ne Demiş Bakmıyorum Bile!

Aleyna Tilki

Demet Akalın’ın kendisi için söyledikleri hakkında ne düşündüğünü sorduklarında Aleyna Tilki öncelikle “Kim ne demiş bakmıyorum bile” demişti. Özel olarak Demet Akalın’ı takip etmediğini ima eden Aleyna “Yalnız beni eleştirenler asıl çalıştığım ekip Grammy aldı onu konuşsunlar” diyerek cevabını vermişti.

Tuğba Ekinci: Biraz vizyon lazım anlaman için hani:)

blank

Ve bugün Aleyna Tilki – Demet Akalın polemiğinin ardından bugün Tuğba Ekinci tarafını belirledi. Hatta açtı ağzını yumdu gözünü. “Sen evde kalmış kızlara program yapmaya devam et” diyen Ekinci Demet Akalın’a gerçekten de çok sert yanıtlar verdi. Hatta “Aleyna hepimizin kızı yaşında çok ayıp yaptığın. Aleyna bizim yaşımıza geldiğinde emin ol serveti değil seninkini Tarkan’ınkini geçer. Biraz vizyon lazım anlaman için hani:) Seneye de Yetenek Sizin jüri koltuğuna oturacaktır. Evde kalmış kadın programı senin olsun” diyerek çıtayı baya yükseltti doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz