“Minik” Kriz Devam Ediyor! Alişan ve Buse Varol Çocukları Burak’ın Kardeşinin Emziğini Çaldığı Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

“Minik” Kriz Devam Ediyor! Alişan ve Buse Varol Çocukları Burak’ın Kardeşinin Emziğini Çaldığı Anları Paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, şu sıralar minik Burak’ın kıskançlıklarıyla uğraşıyor! Burak’ın kardeşinin emziğini çaldığı anlara çok güleceksiniz.

Alişan ve Buse Varol

Başarılı şarkıcı Alişan, aşkı hayatının en kısa süren projesinde buldu. 2018 yılında “Dostlar Mahallesi”nin setinde Buse Varol’la tanışan Alişan’ın hayatı bir anda değişti. Kısa süre içinde evlenmeye karar veren çift, 1 yıl sonra da ilk çocukları Burak’a kavuştu. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapmalarının da katkısıyla son dönemin en popüler ailelerinden biri oldular!

Buse Varol Daha Popüler!

Buse Varol

Buse Varol, bu evlilikle geniş kitleler tarafından tanındı. Ama öncesinde de bir Miss Turkey macerası ve oyunculuk kariyeri vardı. Hatta Alişan’la tanışmasına da mesleği vesile oldu. “Dostlar Mahallesi” başlarken yapılan tanışma toplantısında Alişan’ın dikkatini çeken Buse Varol, o gün Alişan’ı umursamamış bile! Ama onun sadece işine konsantre olması Alişan’ı daha çok etkilemiş. Çok geçmeden de aralarında bir yakınlaşma başlamış.

Buse Varol

Çoğu insan Buse Varol’un evlendikten sonra mesleğini bıraktığını düşünüyor. Ama işin aslı öyle değil! Buse Varol’u hamileliğinin ilk dönemlerinde “Payitaht Abdülhamid” dizisinde izlemiştik. Sonrasında hem doğum hem de pandemi derken ekranlardan uzak kalan Buse Varol, sosyal medyaya sardı.

Kısa sürede 1.3 milyon takipçi kazanan ünlü isim, şu an Alişan’dan da popüler olabilir! Paylaşımları, özellikle de çocuklarıyla ilgili videoları, büyük ilgi görüyor.

Burak’ta Kıskançlıklar Başladı

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Alişan ve Buse Varol, geçtiğimiz ay ikinci çocukları Eliz’e kavuşmuştu. Henüz 2 yaşındaki Burak da böylece abi oldu! Kardeşini çok seven ve onunla elinden geldiğince ilgilenmeye çalışan Burak, zaman zaman da kıskançlık emareleri gösteriyor tabii ki. Sonuçta o da bir bebek!

Buse Varol’un son paylaşımı Burak’ın ufak tefek kıskançlıklarının devam ettiğini gösterdi. Her gün annesiyle beraber kreşin yolunu tutan Burak, okula gitmeden önce kardeşinden bir şey “ödünç almış.”

Kardeşinin emziğini çalıp okulun yolunu tutan Burak’ın keyifli halleri görenleri pamuk gibi yapıyor gerçekten de. Öte yandan, Buse Varol ve Alişan’ın paylaşımları, yaşları birbirine yakın 2 çocuk büyütmenin zorluğunu da gösteriyor. Ama çocukların bir gülümsemesi bile yorgunluğu unutturuyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz