100.000 TL Kazanıyormuş! Son Dönemde TikTokçu Olan Mehmet Ali Erbil’in “Dilenerek” Servet Kazandığı Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

26 Eylül 2022

100.000 TL Kazanıyormuş! Son Dönemde TikTokçu Olan Mehmet Ali Erbil’in “Dilenerek” Servet Kazandığı Ortaya Çıktı!

Son dönemin en çok konuşulan sosyal medya platformlarından Tiktok’u seven çok seviyor, sevmeyen nefret ediyor! Birçok kişinin farklı farklı videolar ile dikkat çekmek için yaptıkları ve özellikle de Tiktok’ta yapılan canlı yayınlarda kişilerin takipçilerinden hediye isteyerek para kazanması; son dönemde “dilencilik” olarak algılanmaya başladı. Tiktok’tan para kazanmanın kolay olduğunu gören ünlüler ise kolları sıvadı ve Tiktokçu olmaya başladı! O isimlerden biri de geçtiğimiz yıllarda ölümden dönen Mehmet Ali Erbil oldu.

Aldatma Açıklamasıyla Çok Dikkat Çekmişti!

Önceki yıllarda “Kaçış Sendromu” nedeniyle zor günler geçiren ünlü komedyen, ilk olarak Ece Ronay ile davalık olmuş ardından da açıklamalarıyla herkesi oldukça şaşırtmıştı. Son olarak katıldığı bir televizyon programında; “İlk eşime çok aşık oldum, 20’li yaşlardaydım ve iç güveysi gittim. Nişanlıydık, rahmetli babası hakimdi, ağabeyiyle aynı odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o da benimle bir oyuncak gibi oynardı. Hep çok eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Keşke yapmasaydım dediğim oldu. Çok aşıktım bir eşime. Gece rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonra öğlen gider aldatırdım.” açıklaması üzerine tepkileri çekmeyi başardı.

blank

Tiktok’tan Günlük 100 bin TL Kazanıyormuş!

Ancak ünlü komedyenin her attığı adım olay olmaya devam ediyor! Mehmet Ali Erbil’in geçtiğimiz yıl davalık olduğu Ece Ronay, bugün TV8’in ünlü magazin programı 2. Sayfa’ya konuk oldu. Bildiğiniz gibi Ece Ronay da Tiktok sayesinde adını duyurduğu için, Tiktok’un işleyişini hepimizden daha iyi biliyor. Mehmet Ali Erbil’in her gün Tiktok’ta açtığı yayınlar sayesinde günlük 100 bin TL kazandığını söyleyen Ece Ronay’ın açıklamaları herkesi çok şaşırttı;

blank

“Mehmet Ali Erbil günlük 70 ile 100 bin TL para kazanıyor. Orada her tarzda insan var… Video paylaşıp takipçi elde ediyorsunuz ama canlı yayın açarsanız para kazanıyorsunuz. Bunun için karşı tarafla yarışma yapıyorsunuz, karşılıklı ceza verme oyunları oynuyorsunuz. İnsanlar da size canlı yayın boyunca hediye gönderiyor. Bu hediyeleri almanın belirli bir miktarda ücreti var.

blank

Aslında insanlar dalga geçiyorlar, karşılarında büyük gördükleri isimleri rezil duruma düşürüyorlar. Mesela karşılıklı yarışmada onu küçük düşürecek şeyler yaptırıyorlar. Genelde buraya ünü bitenler girmeye başladı. Son dönemde Merve Boluğur girdi. 7/24 canlı yayın açıyor. 700 TL gönderdiyseniz yarısını platform alıyor. 350 TL’si size geliyor. 48 saat canlı yayın açanlar var, uyurken de devam ediyor.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz