Ünlü Şarkıcı Demet Akalın’ın Hedefinde Şimdi de Müge Anlı Var: “Aklımı Kaçıracağım…”

Aleyna

Haberler

26 Eylül 2022

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın’ın Hedefinde Şimdi de Müge Anlı Var: “Aklımı Kaçıracağım…”

Son dönemde şarkılarından çok açıklamaları ve Instagram paylaşımlarıyla olay olan Demet Akalın, bugün de Müge Anlı’ya laf söylemekten geri durmadı. Kızlarını bulmak için Müge Anlı’ya katılan bir ailenin kızlarının bulunma anına tepki gösteren Demet Akalın; “Bunu yayın yapıyorsunuz abi böyle bir şey olabilir mi ya! O çocuk öyle mi alınır ya! Delireceğim yemin ederim gitsin anası alsın o zaman ya! Bırakırken aklı neredeydi? Vallahi delireceğim ya ağlata ağlata çocuğu erkek adamın eline verdiler” diyerek sitem etti.

Müge Anlı’ya Sinirlendi!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın Instagram ve Twitter üzerinden her konu hakkında fikir beyan etmesine oldukça alıştık! Hatta bazen gazını alamayan güzel şarkıcı, dünya starlarına bile yorum yaparak “had bildirmeyi” ihmal etmiyor. Herkese atar gider yapan ve magazin camiasının en dobra isimlerinin başında gelen Demet Akalın, aynı zamanda sıkı bir televizyon izleyicisi. TV8’in tüm programlarını kaçırmadan izleyen Demet Akalın, şimdilerde de sabah kuşağının aranan ismi Müge Anlı’yı yakın marjına almış durumda. Müge Anlı’daki olayları yakından takip eden güzel şarkıcı, bugün canlı yayında yaşanan bir olay hakkında Instagram hesabından story atarak Müge Anlı’ya laf söylemeyi ihmal etmedi.

blank

Müge Anlı’nın programına katılan bir genç kadın; 2 çocuğuyla tehdit edilerek fuhuşa zorlandığını iddia etti. Eşiyle ayrıldıktan sonra çocuklarını sadece para karşılığını görebildiğini söyleyen kadın, 6 aydır çocuklarını göremediğini dile getirerek programa başvurdu.

Instagram’dan Sitemini Dile Getirdi!

blank

Programı izlerken sinirlenen Demet Akalın, Instagram hesabından yayınladığı storyde Müge Anlı ve ekibine tepki gösterdi. 1,5 yaşındaki çocuğu evden alındığı anları yayınlayan şarkıcı; “Bunu yayın yapıyorsunuz abi böyle bir şey olabilir mi ya! O çocuk öyle mi alınır ya! Delireceğim yemin ederim gitsin anası alsın o zaman ya! Bırakırken aklı neredeydi? Vallahi delireceğim ya ağlata ağlata çocuğu erkek adamın eline verdiler” diyerek sitem etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz