As Bayrakları: Dünyanın En Güzel 10 Müslüman Kadını Açıklandı! Listede Hande Erçel, Fahriye Evcen de Var…

Aleyna

Haberler

26 Eylül 2022

As Bayrakları: Dünyanın En Güzel 10 Müslüman Kadını Açıklandı! Listede Hande Erçel, Fahriye Evcen de Var…

Son dönemin en popüler isimlerinden Hande Erçel, Fahriye Evcen ve Meryem Uzerli bizi gururlandırmaya devam ediyor. FillGap News isimli bir magazin sayfası, dünyadaki en güzel Müslüman kadınları açıkladığı bir liste hazırladı. Birbirinden güzel 10 kadının yer aldığı bu listede tam 3 tane Türk güzelimiz bulunuyor! Bu güzellerimiz ise Hande Erçel, Fahriye Evcen ve Meryem Uzerli.

Dünyanın En Güzel Müslüman Kadını: Hande Erçel!

Bildiğiniz gibi son zamanlarda özellikle de Hande Erçel, güzelliğiyle ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çalkantılı aşk hayatıyla gündeme gelen güzel oyuncu geçtiğimiz yıllarda kanser nedeniyle annesini kaybetmiş ve zor günler geçirmişti. Birkaç gün önce ise annesinin adını taşıyan 2,5 yaşındaki yeğeni Mavi Aylin’in kansere yakalandığını öğrenen Hande Erçel büyük üzüntü yaşıyor olsa da, güzel oyuncunun ablası Gamze Erçel, Mavi’nin sağlık durumunun iyi olduğunu ve daha da iyi olacağını açıklayınca içimize su serpilmiş oldu.

Ailesi ve özellikle de yeğenine çok düşkün olduğunu bildiğimiz Hande Erçel’e ise bugün güzel bir haber geldi! Pek çok güzellik sıralamasında zirvelerde yer almayı başaran güzel oyuncu, FillGap News isimli bir magazin sayfasının açıkladığı “Dünyanın En Güzel Müslüman Kadınları” listesinde bir numaraya oturmayı başardı! Üstelik bu listede sadece Hande Erçel değil, aynı zamanda birçok farklı isim bulunuyor.

blank

Anne Olmaya Hazırlanan Fahriye Evcen İkinciliğe Oturuyor!

Dünyanın pek çok farklı yerinden güzeller listede bulunuyor. Bir numarayı kıl payı kaybeden isim ise şimdilerde ikinci kez anneliği tadacak olan Fahriye Evcen oluyor! Son zamanlarda setlerden uzak duran ve çocuklarına odaklanan güzel oyuncunun, bu kez de bir kız çocuğu olacağını öğrenmiştik.

blank

Meryem Uzerli de Listede!

Listede bulunan bir diğer güzelimiz ise Muhteşem Yüzyıl sayesinde adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Meryem Uzerli oluyor. Listede yedinci sıraya oturmayı başaran Meryem Uzerli, güzelliğiyle herkesin başını döndürmeyi başarıyor.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz