“1+1=1” Mesajı Çok Beğenildi! Oyuncu Ahmet Rıfat Şungar’a Hazal Kaya’dan Özge Özpirinçci’ye Birçok Ünlüden Tebrik Mesajı Yağdı

Aleyna

15 Mart 2021

“1+1=1” Mesajı Çok Beğenildi! Oyuncu Ahmet Rıfat Şungar’a Hazal Kaya’dan Özge Özpirinçci’ye Birçok Ünlüden Tebrik Mesajı Yağdı

Sevilen oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ve Esra Gülmen Büyükada’da evlenerek mutluluklarını Instagram hesaplarından paylaştılar. Ünlü oyuncu Şungar’ın “1+1=1” mesajı ile duyurduğu evlilik haberine ise birçok sanatçıdan tebrik mesajları yağdı.

Sanatçı Çifte Sanat Camiasından Tebrik Yorumları

Çiftin evlilik haberini sosyal medyadan kutlayan ünlüler arasında birçok tanıdık sima yer alıyor. Yasemin Kaya Allen çiftin evlilik haberini “oy oy tebrikler” yorumu ile kutlarken, Hazal Kaya “Çok mutlu olun” yorumunu kırmızı kalpler eşliğinde göndermiş. Aynı şekilde Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularından Merve Dizdar “Yaaa çok tebrik ederim çooook” diyerek çiftin evlilik haberini heyecanla karşılayanlar arasında. Ceyda Düvenci alkışlarla dolu bir kalpli gülen yüz emojisi gönderirken Özge Özpirinçci ise bu gülen yüzlere beyaz bir kalp ve nazar boncuğu eklemeyi ihmal etmemiş. Yine kutlayanlar arasında Ayça Erturan, Kaan Urgancıoğlu, Pelin Akıl gibi ünlü sanatçılar ve daha nicesi yer alıyor.  

Özgünlüğe Devam

Ahmet Rıfat Şungar

Şu ana kadar aldığı roller ve yer aldığı projelerde hep özgünlüğü ile dikkat çeken Ahmet Rıfat Şungar düğününde de özgünlüğünden ödün vermedi. Ünlü oyuncunun düğün için giydiği takım elbisenin altına ayakkabı olarak bot tercih etmesi takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Ahmet Rıfat ve Esra Çiftinin Kariyeri

Ahmet Rıfat Şungar

Ahmet Rıfat Şungar daha önce Kadın, Hamlet, Şimdiki Aklım Olsaydı, Aşk ve Gurur, Vatanım Sensin, Gamsız Hayat, Bir Ömür Yetmez gibi dizilerde yer aldı. Bunun yanı sıra Üç Maymun, Deniz Seviyesi, Ahlat Ağacı, Kumun Tadı, Gamonya: Hayaller Ülkesi, Beş Şehir gibi sinema filmlerinde de yer aldı.

Esra Gülmen

Grafik tasarımcısı olan Esra Gülmen ise kısa bir süre önce Berrak Tüzünataç ile birlikte bir projede ismini duyurmuştu. Tüzünataç bu projede vücudunda “bla bla” yazıları ile kaplı bir şekilde poz vermişti. Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç bu projeyi Esra Gülmen ile birlikte gerçekleştirmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz