Aldatma Haberiyle Gerilen İlişkiler Normalleşti! Mustafa Ceceli Yeni Eşiyle Babasının Doğum Gününü Kutladı

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Aldatma Haberiyle Gerilen İlişkiler Normalleşti! Mustafa Ceceli Yeni Eşiyle Babasının Doğum Gününü Kutladı

Türkiye’nin en sevilen seslerinden biri olan Mustafa Ceceli, babasının doğum gününü Instagram’dan paylaştığı aile fotoğraflarıyla kutladı. Ünlü şarkıcının annesinin, babasının, kardeşinin ve kardeşinin eşinin bulunduğu fotoğrafta Mustafa Ceceli’nin olaylı eşi Selin İmer’in olması dikkatlerden kaçmadı.

mustafa ceceli-selin imer

Yaptığı şarkılarla herkesin gönlünde taht kuran Mustafa Ceceli, Türkiye’nin en sevilen erkek şarkıcılarından biri. Gerek seslendirdiği şarkıları gerek ünlü şarkılara yaptığı aranjelerle oldukça başarılı bulunan ve hayran kitlesi gittikçe artan Mustafa Ceceli, özel hayatı ile de gündemi oldukça meşgul ediyor.

mustafa ceceli-selin imer

Hatırlarsanız, ünlü şarkıcı oğlu Arın’ın annesi ve dokuz yıllık eşini aldattığı için gündeme gelmiş, sevenlerini çok şaşırtmıştı. Başarılı sanatçı, bir süre bu aldatma iddialarını reddetti ama gerçekler eninde sonunda ortaya çıktı tabii. Eşi Sinem’den ansızın boşanan Mustafa Ceceli, beş gün sonra sosyetik güzel Selin İmer ile dünyaevine girdi. Şarkıcının bunu öğrenen anne ve babası ise söylenene göre çok üzülmüş ve şok geçirmişti.

Yaş Kaç Baba?

Mustafa Ceceli babasının doğum gününü önceki gün yaptığı bir Instagram paylaşımıyla kutladı. Yaklaşık 5 milyon takipçiye sahip olan ünlü ismin sevenleri bu fotoğraflara yorum ve beğeni yağdırdı.

“İyi doğdun baba.. yaş kaç ?” notuyla esprili bir şekilde babasının doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcı, Instagram’dan ailesinin fotoğrafını paylaştı. Ünlü ismin annesinin, babasının, kardeşinin ve kardeşinin eşinin bulunduğu fotoğrafta Selin İmer’in de bulunması dikkat çekti. Ünlü müzisyenin ikinci eşi Selin İmer’in anlaşılan Mustafa Ceceli’nin ailesiyle arası iyi.

Ünlü Şarkıcının Eski Eşi Sinem Gedik, Gizli Aşkı İşte Böyle Öğrenmişti

İddialara göre Sinem Gedik bir gün Mustafa Ceceli’nin telefonunda Selin İmer ile çekilmiş bir resmi gördü. Hatırlarsanız, bu fotoğraflar basına da yansımıştı zaten.

mustafa ceceli-selin imer

Aslında bir süre daha boşanmayı düşünmeyen Ceceli eski eşi Sinem Gedik’e her şeyi anlatınca ipler koptu. Sinem Ceceli derhal boşanmak istedi. Mustafa Ceceli’nin ise eski eşine tam 3 milyon lira tazminat, aylık 15 bin lira nafaka ve 1,5 milyon dolarlık dairesini verdiği iddia edilmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz