Kiraz Mevsimi Dizisinden Müjdeli Haber Geldi

Kiraz Mevsimi Dizisinden Müjdeli Haber Geldi

Final yapmaya hazırlanan ve Fox TV ekranlarının sevilen dizisi olan Kiraz Mevsimi 58. bölümü öncesinde hayranlarını mutlu edecek bir haber yayınladı. Dizinin bu kadar kısa sürüyor olmasını telafi etmek isteyen ekip son bölüm ile izleyenleri ekranları başına kitleyecek bir finale imza atmak içi kolları sıvadılar.

Dizinin 59 ve 60 bölüm süreceği tartışmaları devam ederken, yapımcılardan son final bölümü ile ilgili ufak ipuçları verildi. Finaline sadece 1 bölüm kalan dizinin hikayesi tamamen toplanmaya devam ederken heyecan verici dakikalarda son bölümde yaşanmaya devam etti.

Dizideki karakterlerin saygı, sevgi ve aşk gibi kavramları tekrar ele almaları milyonlarca kişi tarafından büyük bir hayranlık ile izlendi. Çiftlerin arasındaki diyalogların tamamen gerçekçi olması ve final yaklaştığı için yapmacık aşk sahnelerinin yaşanmadığı dizide mutlu sona kavuşan çiftler ile birlikte arada kalmış ve izleyicilerin hayal dünyasına bırakılmış olan çiftler de yer alacak.

Final Bölümünü Sakın Kaçırmayın!

Mete ve Şeyma karakterlerinin belirsizliğini koruyacağının sinyalini veren dizi ekibi ‘Dizideki bazı durumların geleceğini izleyenlerimizin hayal gücüne bırakarak final yapmak istiyoruz’ şeklinde konuştu.

Mete ve Şeyma karakterleri dışında Sibel, İlker, Burcu ve Emre’nin de sonlarının ne olacağı izleyicilerin hayal gücüne bırakılacak olan karakterler arasında yer alıyor. Pek çok farklı sürprizin yer alacağı 59. bölümü kaçırmamanızı ve bu güzel diziye aklınızda her zaman ufak bir yer ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz