17 Yaşında Bir Genç Kız, Doya Doya Moda Jüri Üyesi Gülşah Saraçoğlu Hasta Olduğu İçin İntihara Teşebbüs Etmiş!

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

17 Yaşında Bir Genç Kız, Doya Doya Moda Jüri Üyesi Gülşah Saraçoğlu Hasta Olduğu İçin İntihara Teşebbüs Etmiş!

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, dün akşam paylaştığı story ile herkesi şaşırttı! Son günlerde soğuk algınlığı yaşayan güzel modacı hatta kullandığı ilaçları ve sağlık durumunu sık sık Instagram hesabından paylaştı.

Ancak dün akşam aldığı haberle sarsılan Gülşah Saraçoğlu’nun söylediğine göre, kendisi hasta olduğu için bir hayranı intihara kalkışmış ve son anda kurtarılmış! Her ünlünün fan hesapları ve sevenleri elbette var ama bu kadarı da biraz fazla değil mi?

Fanı İntihara Teşebbüs Etmiş!

TV8’in sevilen moda yarışması Doya Doya Moda’da iki sezondur jüri üyeliği yapan Gülşah Saraçoğlu, estetikleri ve kıyafetleriyle çok konuşuluyor. Her fırsatta doğallığı sevmediğini ve bu halinden çok memnun olduğunu dile getiren güzel modacının tahmin etmeyeceğiniz kadar fazla seveni var. Hatta bu fanlardan birisi, Gülşah Saraçoğlu hasta olduğu için intihar etmeye kalkmış!

Gülşah Saraçoğlu açıklama

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Gülşah Saraçoğlu, dün akşam paylaştığı story ile herkesi şaşırttı: “Şu an korkunç bir haber aldım ve derinden sarsıldım. GSFC (Gülşah Saraçoğlu Fan Club) üyelerinden 17 yaşında gencecik bir kızımız ‘Ben hasta oldum’ diye (Sebebe bakın) intihara teşebbüs etmiş ve son anda kurtarılmış. Öncelikle acil şifalar dilerim, Allah ailesine bağışlamış, büyük geçmiş olsun. Hiçbir fanımdan ve sevenimden böyle bir haber almak istemezdim. Ben de Allah’ın bir kuluyum neticede, ne demek benim için intihar etmek? Hiç mi düşünmezsin aileni, gençliğini? Son derece tepkiliyim bu konulara ve siz, siz olun ki sevenlerinizi yıkacak eylemlerde bulunmayın. Kim olursa olsun, sebep ne olursa olsun değmez. Ben güçlü insan severim, hayatta neler oluyor ya kendinize gelin! Son derece üzgün ve kızgınım. Kızımızın sağlık durumu şu an için iyi biraz iyileşsin ziyaretine gideceğim. Allah’a şükür ailesine bağışladı.” açıklamasıyla, bir fanının intihara teşebbüs ettiğini anlattı.

Gülşah Saraçoğlu yorum

Son olarak Gülşah Saraçoğlu, bu konuyu haber yapan bir magazin sayfasına yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz