Dedikodu Kazanı Fokurduyor: Engin Günaydın’dan Dizi, Acun Ilıcalı’nın Hüsranı, Seren Serengil Yine Durmadı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

18 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı Fokurduyor: Engin Günaydın’dan Dizi, Acun Ilıcalı’nın Hüsranı, Seren Serengil Yine Durmadı!

Magazin gündemi bugün yine çok olaylıydı! Ünlüler dünyasında hızlı bir tur atmaya hazırsanız, 18 Şubat Perşembe gününde dolaşmaya başlayalım!

1. Engin Günaydın Netflix’le Anlaştı!

Engin Günaydın

Usta oyuncu Engin Günaydın, yeni dizi projesi için Netflix’le el sıkıştı. Son olarak bir başka Netflix projesi olan “Azizler” isimli filmde boy gösteren Engin Günaydın, senaryo hazırlıklarına çoktan başlamış bile. Netflix’te Engin Günaydın’ı görmek için sabırsızlanıyorum!

2. Aleyna Tilki’den “Ölüm” Açıklaması

Aleyna Tilki

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki son zamanlarda Exxen’de “Bu Benim Masalım” isimli dizisiyle sevenleriyle buluşuyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel şarkıcı, takipçileriyle soru cevap etkinliği yaptı. Kendisine gelen “Ölüm” sorusuna bi’ tövbe estağfurullah cevap veren Aleyna Tilki hepimizi şaşırttı.

3. Exxen Dizileri IMDb Puanıyla Herkesi Şaşırttı!

Acun Ilıcalı Exxen

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen hayal kırıklığı olmaya devam ediyor! Dünyaca ünlü film ve dizi veritabanı IMDb’de seyircilerin oylarıyla 10 puan üzerinden 1.7 puan alan “Bu Benim Masalım” dizisi herkesi şaşırttı. “Bu Benim Masalım” 1.7 puanla Türkiye’nin en kötü dizisi ilan edildi! Melisa için yeniden çekilmeye başlanan “Sihirli Annem” dizisinin durumu da 1.8 puanla “Bu Benim Masalım” dizisinden pek de farklı değil. Detaylar için:

4. Seren Serengil, Gülben Ergen’e “Sanal Dilenci” Dedi!

Seren Serengil ve Gülben Ergen

Seren Serengil ve Gülben Ergen’in düşmanlığını duymayan bir tek sağır sultan kalmıştır sanırım! Özellikle Seren Serengil, Gülben Ergen’e laf söylemek için sürekli pusuda bekliyor. Geçtiğimiz gece Tiktok’ta canlı yayın açan Gülben Ergen, Söylemezsem Olmaz programında “sanal dilencilik” suçlamasıyla karşı karşıya kaldı! Detaylar için:

5. Kerem Bürsin Röportaj Sırasında 56 Kere “Falan Filan” Deyince Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Kerem Bürsin

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, katıldığı bir programda yarım saat içinde tam 56 kere “Falan Filan” ikilemesini kullanınca sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı! Detaylar için:

6. Yasemin Özilhan’dan Kızı Emine’ye Sürpriz Doğum Günü!

Yasemin Özilhan

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden olan Özilhan ailesinde bugün kutlama vardı! İzzet Özilhan ve Yasemin Özilhan’ın kızı Emine’nin 9’uncu yaş günü büyük bir coşkuyla kutlandı. Yasemin Özilhan, kızı Emine’nin yüzünü göstermeden doğum günü kutlamasından birçok fotoğraf paylaştı.

7. Doğan Cüceloğlu’nun Vefat Nedeni Belli Oldu!

Doğan Cüceloğlu

Ünlü psikolog ve yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, önceki gün Beşiktaş’taki evinde ölü olarak bulunmuştu. Doğan Cüceloğlu’nun vefatı hepimizi oldukça üzdü, bugün Aşiyan mezarlığına defnedilen ünlü yazarın vefat nedeni açıklandı. Konuyla ilgili yapılan incelemelerde Adli Tabip hazırladığı raporda Doğan Cüceloğlu’nun Aort damarı yırtılması sonucu hayatını kaybettiğini belirledi. Ailesine sabır diliyoruz!

8. Deniz Çakır Rol Arkadaşının Karavanına El Koydu!

deniz çakır

“Masumiyet” dizisinin çekimlerinde “karavan” kavgası! İddiaya göre kendi karavanını küçük bulan Deniz Çakır, set ekibinden karavanının değiştirilmesini istedi. Lakin karavan şirketi pandemi nedeniyle yoğunluk yaşandığını belirterek, Deniz Çakır’ın bu istediğini reddetti. Hal böyle olunca güzel oyuncu, setteki diğer arkadaşlarının kullandığı karavana el koydu! Ne karavanmış gerçekten…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz