Kerem Bürsin Röportaj Esnasında 56 Kere Aynı İkilemeyi Tekrar Edince Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

Kerem Bürsin Röportaj Esnasında 56 Kere Aynı İkilemeyi Tekrar Edince Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, magazincilerin yakın markajda takip ettiği ünlülerden biri. Fiziği, boyu, posu ve yakışıklılığıyla herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Amerika’da eğitim hayatını tamamlayan Kerem Bürsin, oyunculuğa da ilk olarak orada adım atmış. Bu yüzden yakışıklı oyuncunun Türkçesi bizimki kadar iyi değil!

Kerem Bürsin

Uzun yıllardır Türkiye’de oyunculuk yapan Kerem Bürsin’in Türkçesi zaman içerisinde gelişmiş olsa da; bugün sosyal medyanın ağına düşen bir video ile Kerem Bürsin’in ikilemeler konusunda biraz takıntılı olduğunu keşfettik. Yakışıklı oyuncu 30 dakikalık röportajda tam 56 kere, evet tam elli altı kere “Falan Filan” diyor.

“Falan Filan” Counter!

Muhtemelen röportaj sırasında Kerem Bürsin’in “Falan Filan” ikilemesini bu kadar çok kullanması herkesin dikkatini çekmiş! Hal böyle olunca röportajın ardından üşenmemişler ve Kerem Bürsin’in kaç defa “Falan Filan” dediğini saymışlar. Hatta bununla da yetinmeyip üzerine bir de montaj yaparak sosyal medyada paylaşmışlar. Özellikle emek veren kişiyi tebrik etmek gerekiyor, ince işçilik resmen!

Fakat önden bir uyarı yapmam gerekiyor. Kerem Bürsin’in 56 kere “Falan Filan” dediği bu videoyu izledikten sonra “Falan Filan” ikilemesi kulağınıza çok farklı gelmeye başlayacak! Tecrübe ile sabittir…

Kerem Bürsin Kendine Çok Güldü!

İlk olarak bu videoyu sosyal medyanın ağına salan kişinin kim olduğunu bilmiyoruz. Ancak kısa süre içinde Instagram ve Twitter’da Koronavirüs’ten daha hızlı yayılan Kerem Bürsin videosu, Türkiye sınırlarını aşarak; Ulusal bir goygoy haline geldi.

Twitter’da yabancı bir Kerem Bürsin fanı tarafından paylaşılan bu videoya, yakışıklı oyuncu “AHHAHAHHAH” şeklinde cevap verdi. Bu sayede “Falan Filan” ikilemesinin anlamını soran yabancılar ortaya çıktı. Ayrıca Kerem Bürsin’in yorum yaptığını görünce adeta “depar” atan hayranları da yok değildi!

blank

Son olarak tek bir video ile global goygoy yaratabilen Kerem Bürsin’i tebrik etmek gerekiyor.

Benzer Haberler

Kağan 19 Şubat 2021

Daha konuşmayı bilmiyo kssksjdndj

Yorum Yaz